Novoletno pecivo 2015

SMARTY1  

član od: 26.2.2014

sporočila: 2750

26. dec 2015 11:42

SMARTY1

mladikica88  

član od: 21.10.2014

sporočila: 61

26. dec 2015 17:18

Punce, kapo dol vsem ki ste letos zopet kulinarični portal polepšale s svojimi prazničnimi dobrotami

Še posebej se čudim tebi Ninja24, da si napekla 30 kil piškotkov, pri vsej piškotni ljubezni se mi tolko piškotkov ne bi ljubilo naredit, kaj šele tako natančno okrasit...zato punca

Pri nas smo naredili 6 vrst piškotkov, ki še zdaleč niso tako precizno izdelani, so pa okusni...prilagam nekaj slikic

          

   

Gogad vas pa naj vprašam, kje ste kupila modelček v obliki srčka, ki ima na sredini malega srčka, ali pa če ve katera druga? Hvala

Lep preostanek prazničnih dni želim!!

mladikica88

branka.mahnic  

član od: 23.7.2008

sporočila: 1157

26. dec 2015 19:18

Ta model, ki ima pri strani srček se kupi v Merkurju. Model, ki ima srček na sredini je pa v kompletu, ki ga prodajajo v škatli s še drugimi oblikami v Intersparjih Jih nekaj let sedaj ni bilo. Če bi potrebovala tako škatlo-mislim, da stane 5e cca lahko pogledam pri nas, ker sem jih že nekaj poslala, ker so bili amo še tu. Piši mi.

branka

mladikica88  

član od: 21.10.2014

sporočila: 61

26. dec 2015 20:56

Branka hvala, te oranzne modelcke imam doma sem jih kupila takoj ko so bili v prodaji....sem se narobe izrazila me zanima ta modelcek ki ima na strani mali srcek. Bom pogledala v Merkurju.

mladikica88

branka.mahnic  

član od: 23.7.2008

sporočila: 1157

26. dec 2015 21:15

Ja, te sem kupila v Merkurju, ko je Goga objavila te njene stvaritve. Če jih ne najdeš lahko tudi pogledam pri nas.

branka

fuksija  

član od: 27.10.2007

sporočila: 86

27. dec 2015 0:40

 Oooooooo, Smarty1, odlično. To meji že na perfekcionizem. Kapo dol!!!!!!

Poznan mi je trud in veselje pri ustvarjanju peciva, zato vam draga dekleta vsem skupaj čestitam, za vaše lepe sladke stvaritve. Vse se lahko kupi z denarjem, samo vonj po cimetu in domači peki, dišečem domu, tega pa se ne da.

 

fuksija

Ninja24  

član od: 31.3.2007

sporočila: 2692

27. dec 2015 9:58

mladikica88 je napisal/a:
Punce, kapo dol vsem ki ste letos zopet kulinarični portal polepšale s svojimi prazničnimi dobrotami

Še posebej se čudim tebi Ninja24, da si napekla 30 kil piškotkov, pri vsej piškotni ljubezni se mi tolko piškotkov ne bi ljubilo naredit, kaj šele tako natančno okrasit...zato punca

Pri nas smo naredili 6 vrst piškotkov, ki še zdaleč niso tako precizno izdelani, so pa okusni...prilagam nekaj slikic

          

   

Gogad vas pa naj vprašam, kje ste kupila modelček v obliki srčka, ki ima na sredini malega srčka, ali pa če ve katera druga? Hvala

Lep preostanek prazničnih dni želim!!

mladikica88

Mladikica88, saj potem vsako leto rečem, da v kaj takega ne grem več....pa potem izpade, da v manj pa tudi ne, ker je vsako leto kakšna vrsta več. Gre pa vse za darilca, se mi ne ljubi hodit po trgovinah in kupovat za vsakega kar nekaj, ker piškotov so vsi moji zelo veseli (da njim ni treba pečt) in jih zdaj že kar pričakujejo. Tako da trenutno od te gore piškotov ni doma skoraj nič, mogoče po 2 od vsake vrste za mojega. No glede na to, da vsako leto vzamem par dni dopusta in pečem po 20 ur na dan, jim v bistvu dam moj čas in to je najlepše ;)....pa še jaz uživam, no tam nekje do tretjega dne hihi-

 

Ninja24

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2342

28. dec 2015 6:25

Najprej vse pohvale vsem, ki ste spekle tako lepa peciva.

Iščem  idejo za slano pecivo ali prigrizke, ki bi ravno tako ostali v škatlji nekaj časa, kot piškoti. Za tiste, ki sladkarij ne marajo. Še kakšno tako slikco pripopajte 

 

Katrca11

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

28. dec 2015 7:35

Tukaj se najde kaj.....................pa prijetno in uspešno peko, Katrca11.

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti