Pošiljanje paketa izven unije

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

5. nov 2015 6:57

Katrca11, še v španščini, še v španščini  . 

Kotarca, ti kar pošlji nekaj po lastni ideji, bo najbolje. Da kiksneš je itak možnost le 50 : 50 .



Cila

Sporočilo je spremenil(a) Cila dne 05.nov 2015 06:58

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

5. nov 2015 8:03

elaphus je napisal/a:

..... kaj naj mi za 20 ojrov pošlje v državo, ki je na isti civilizacijski stopnji kot mi (no, vsaj slabše ni).

lp



cervus

Ma nas oni tam gori v civilizaciji kar dobro nabrišejo, če se že primerjamo. Pa tudi prav vse se dobi, kar človek potrebuje, tako da so želje iz domovine ponavadi kake male tihe razvade. Najboljše prjateljice bi jih že morale poznati, nikakor pa širše ljudstvo, ki mu ob tem ne preostane drugega, ko da se ob ugibanju pač samo zabava. Če pa se jaz poskušam spomniti, kaj mi je letos manjkalo v tujih deželah - prav nič. Ni se dobilo kisle repe, ampak je za to bilo vsepovsod obilo kompenzacije na voljo. Da ne omenjam kupa stvari, ki jih pri nas ni in če si pameten in greš za kratek čas tipa eno leto, je veliko bolje preskusiti lokalne navade in uživati v lokalnih razvadah, kot pa jokati za čokolinom, ki se ga lahko naješ prvi dan, ko prideš domov. 

No, če sem pa čisto iskrena  - vsakokrat, ko sem pomivala posodo, sem pogrešala sem glitzi gobice.

 

Sonja

kozamurnik

sporočila: 2311

9. nov 2015 7:24

Cila je napisal/a:

Katrca11, še v španščini, še v španščini  . 

Kotarca, ti kar pošlji nekaj po lastni ideji, bo najbolje. Da kiksneš je itak možnost le 50 : 50 .



Cila



Sporočilo je spremenil(a) Cila dne 05.nov 2015 06:58

 

Ja pa res, na španščino sem pa pozabila, Cila. 

To je bilo edino, kar je mene osebno  zabavalo v tej temi. Ampak ene vrste tiči vkup lete. In imajo tudi svoje zabave kajapada.

murnik

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2342

16. nov 2015 21:31

Traducción solo en español !

 

 

Katrca11

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti