Kupim knjigo

Zelda  

član od: 26.5.2008

sporočila: 66

22. feb 2016 10:34

Poglej na Bolho.

Zelda

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

24. feb 2016 13:07

Hvala, Bolhe nisem vzela, ker še nikoli nisem ničesar kupovala na tak način. Za čas spokoja bo vendarle zanimivo branje. In da najpomembnejši prasci že šli iz mojega življenja. Zadnji je šel včeraj.

F r i n a

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

24. feb 2016 16:49

frina je napisal/a:
Hvala, Bolhe nisem vzela, ker še nikoli nisem ničesar kupovala na tak način. Za čas spokoja bo vendarle zanimivo branje. In da najpomembnejši prasci že šli iz mojega življenja. Zadnji je šel včeraj.

F r i n a

Oprosti no, ampak tole ne sodi nikamor. Še najmanj pričakujem kaj takega od neke "izobražene in sočutne" osebe, kot naj bi bila ti. 

Če ti kdo v življenju ne paše, se jim pač izogneš, greš dalje in se koncentriraš na boljši danes in še boljši jutri. Ne vem, takih oseb v mojem življenju ni  bilo niti za na prste ene roke preštet.

Tolko enga gneva...



Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 27. 2016 17:07

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

27. feb 2016 10:50

Vanja, če bi poznala vsebino knjige, bi vedela, da se ne nanaša na Ihan in je izraz " prasec prav poseben za posebno kategorijo ljudi, ki se jim ni mogoče izogniti. Obstajajo tudi v ženski verziji. 

Gre za vodje s lastnostmi, ki jim avtor knjige oz. prevajačec pravi " prasci. Tem se ni mogoče izogniti.

Tvoje velemuno modrovanje iz tvojih izkušenj, ki so seveda drugačne kot moje, ker živiš na drugačen način in v družbi, ki očitno takih osebkov nima. Iz tvojih navedb je tam, v tvoji drugi domovini vse veliko bolj krasno, popolno, kar vodi v tvoje popolno življenje in silne življenjske izkušnje, ki jih dokazuješ tudi s svojm odgovorom.

Nisi pa ničesar prispevala k mojemu vprašanju. ( Zakaj je " izborbažena" v narekovaju ? Pove o tebi več kot o meni, ki sem samo uporavila temo iz knjige, ki je očitno ne poznaš. )

F r i n a

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

27. feb 2016 17:22

Se opravičujem zaradi narekovaja, sem popravila.

Takih knjig res ne čitam, ker se sama odločim, kdaj bom naredila nečemu konec. Te po moje spadajo v skupino kot so knjige o hujšanju. Vedno več jih je, ljudje pa vedno bolj debeli. Sem pa pogledala o čem tale tvoja knjiga gre, to pa. 

Mene je grozno zmotilo tvoje imenovanje teh osebkov. Lahko bi se izrazila kako drugače, bi verjetno vedeli, kaj misliš.

Drugače je moje prepričanje, da ljudje, za katere izgleda, da imajo srečo, v veliki večini reagirajo na okolico tako, da nekaj spremenijo, da se izognejo negativnostmi. Obratno za tiste, ki so vedno žrtve: ti se navadno odločijo za status quo. Najbolj enostavno je neprestano in neproduktivno jadikovanje. To vzame ogromno energije in ne da nobenega rezultata, po več desetletjih se lahko "hvališ" samo s tem, kako ti je bilo vedno samo hudo, kako so bili vsi proti tebi. 

 

 

 

Vanja

Cinija  

član od: 25.8.2010

sporočila: 41

30. sep 2016 9:17

Kupim lepo ohranjen vezan letnik Ciciban-a 1980/81 do 1985.

 

Cinija

Cinija  

član od: 25.8.2010

sporočila: 41

24. nov 2016 7:12

Cinija je napisal/a:
Kupim lepo ohranjen vezan letnik Ciciban-a 1980/81 do 1985.

 

Cinija

 

Cinija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?Dragička
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti