Pohištvo

tibe  

član od: 20.2.2008

sporočila: 104

tema odprta - 23. sep 2015 12:11 | ogledi: 5.768 | odgovori: 11

Pozdravljeni

Zanima me vaše mnjenje o pohištvu znamk Alples, Paron in Iles (mali princ), predvsem cena, kvaliteta ter vaše zadovoljstvo.

tibe

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

23. sep 2015 20:00

Imam Alplesovo pohištvo kakih 10 let in sem izjemno zadovoljna. Kot novo. Sploh pa sem bila navdušena nad tem, kako delajo s kupci - ker mi serijske omare niso šle v sobo, so mi po mojih merah naredili enake za resnično simbolično doplačilo. Tudi ploščo za mizo po mojih zamislih (z okroglinami in izrezi) so naredili brez probleov. Montaža - odlično: prišli takrat, kot je bilo dogovorjeno, naredili hitro in dobro. Lahko samo priporočam. Ampak - kot rečeno, od tega je 10 let. Mogoče se oglasi kdo z novejšimi izkušnjami.

Sonja

pultica  

član od: 10.4.2012

sporočila: 57

23. sep 2015 20:34

Imamo Alplesovo spalnico (balada), 2 otroški sobi in kuhinjo (Tamara). Kaj naj rečem, masivno, prostorno, lepo oblikovano, uporabno. Skratka, zelo zadovoljni!

1 otroška soba je Garant, ampak ni najboljša. Saj je tudi masivna, ampak predali so preplitki, premalo se odpirajo, če to koga ne moti, porem je ok.

 

pultica

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

24. sep 2015 7:22

Dnevno sobo Alples imamo že preko 20 let in jo lahko samo pohvalim.  

Istočasno z dnevno sobo smo, tudi v trgovini Alples,  kupili še kavč, ki pa ni bil izdelan pri njih.  Pritegnila nas je oblika in velikost, ki sta se lepo podali v dnevno sobo, ob uporabi se je pa zelo slabo izkazal.  Trd, neprimeren nagib, na njem bi dovolila prenočiti le sovražniku. Povrh vsega se  je po 5 letih normalne uporabe odraslih oseb pričelo trgati blago. 



Cila

Sporočilo je spremenil(a) Cila dne 24. 2015 07:23

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12653

24. sep 2015 12:35

  Tudi mi imamo Alples dnevno sobo, že 25 let in smo tudi zelo zadovoljni .

 

 

mopsika

dvorana  

član od: 27.5.2015

sporočila: 293

24. sep 2015 13:49

Jaz imam dnevno sobo že 25 let in to Alplesovo. Sem zadovoljna, pa ne samo zato, ker sem delala v tem podjetju. Kakovost je zelo dobra. In prijazna kupcem.

dvorana

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

24. sep 2015 14:47

Mi smo imeli dve mladinski Alples postelji iz njihovega progorama tempo. Z izvlečnima predaloma čez celotno dolžino postelje. Obe smo prodali, jaz s posteljama nisem bila zadovoljna.

Morda je bila napaka že v naši izbiri. Soba velika cca 15 m2 in ti dve njihovi postelji sta zavzeli ogromno prostora. Ko si vstopil notri, je bilo videti samo postelje. Vse skupaj je delovalo preglomazno, ne vem, nista pasali v otroško sobo. Ena postelja je bila tudi porvšno izdelana. Robni trak je bil par odtenkov svetleji od celotne barve postelje.

 

 

Vilma

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

24. sep 2015 17:27

Tudi mi imamo Alplesovo dnevno sobo, mislim, da dobrih 10 let. Kot pri Limnol, so tudi meni priredili en element po moji želji. Sem bila in sem še zadovoljna. Letos sem pri njih kupila kuhinjo. Še vedno se držijo do dneva natančnega roka dobave in montaže. Kako se bo izkazala kuhinja, bo pa pokazal čas. Cenovno je bil zelo ugoden nakup glede na podobne kuhinje drugih proizvajalcev.

pirnica

kuharica1  

član od: 18.1.2009

sporočila: 70

25. sep 2015 12:34

Tudi mi lahko pohvalimo ALPLES-kvalitetno(imamo dnevno sobo,otroško sobo in spalnico)Vse drži tudi kar so napisale predhodnice.PRIPOROČAMO-SLOVENSKA KVALITETA!Glede sedežnih garnitur pa lahko pohvalimo Tom iz Mokronoga!

kuharica1

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

25. sep 2015 13:57

Pri nas smo hčerama kupili sobi iz Alplesovega sestava Tempo. Cenovno nista bili najbolj ugodni (glede na druge ponudnike) a je kvaliteta odtehtala. Motilo me je predvsem to, da so imeli pisalne mize zelo majhne - tudi niso bili pripravljeni narediti večje in smo zato dali pisalni mizi delati po meri. Mlajša se je lani sobe po osmih letih naveličala in jo je prodala ter kupila novo v Ikeji. Soba je bila kot prvi dan ko jo je dobila. Starejši služi še danes le posteljo smo zamenjali, ker je imela prej enojno. Skratka pri Alplesu za nekoliko višjo ceno dobiš tudi kvaliteto.  

http://www.mojalbum.com/tajda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti