Ruski hrt

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

10. sep 2015 14:19

MBrando je napisal/a:

Lulanje na ukaz? Vi tudi lulate na ukaz?

Lp



---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

A se zdrav človek (brez problemov z inkontinenco) polula takoj, ko ga zatišči, kar tako, kjerkoli ga že prime? Ne. Zatišči te sredi ulice, ti pa greš do stranišča, ne opraviš potrebe kar sredi ulice tisti moment. Upam.

Si tam "dovoliš" opraviti potrebo. 

 

Pri psu tudi vidiš, da nakaže, kdaj bi opravil potrebo. In takrat ga usmeriš na za to primerno mesto in mu "ukažeš", da zdaj pa naj lula.

 

Nihče pa nikogar, niti psa, ne more prisiliti, da bi ga tiščalo lulat na ukaz, če si se tega bal

 

 

Mojca

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

11. sep 2015 8:27

mamaF: Uff še dobro
Ne,jaz sem imel v mislih da lulamo na ukaz drugih in takoj mi je prišel v glavo diktatorski režim in kakšna taborišča. Mojster svojega mehurja je eno, drugo pa da nekomu določiš kdaj in kje.

Hehe, ja to pa raje ne bi. Da me lulat sredi Gosposke in ga kar vržem ven

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti