Spletična parfumerija

tema je zalepljena

Spleticna  

član od: 7.9.2015

sporočila: 1

tema odprta - 9. sep 2015 0:57 | ogledi: 46.309 | odgovori: 13

Spletična.si spletna parfumerija vsakodnevno razveseljuje z ugodnimi cenami! Iz priljubljenih dišav, brez katerih si ljudje ne bi znali predstavljati dneva, se je razvila zgodba spletne parfumerije. Nastala je z željo, da se ponudijo kvalitetne dišave za moške, ženske in otroke po izjemno ugodnih cenah.

...udoben in hiter nakup najljubše dišave! Nakupovanje vaše najljubše dišave oziroma kozmetike iz udobja domačega naslonjača je vse bolj razširjeno. Ljudje imamo vse manj časa zase in nakupovanje, zato vam Spletična.si omogoča ugoden nakup preko spleta. Preprosto, zanesljivo in enostavno. Spletična.si...veliko več kot le spletna parfumerija!

SPONZORIRANO SPOROČILO

mijamarija  

član od: 19.4.2006

sporočila: 529

15. sep 2015 16:28

Pozdravljeni,

Zanimam se ORGANZA toaletna voda od GIVENCHY. Sporočite mi prosim če imate dišavo na zalogi in ceno.

Lep pozdrav,

MIja Marija Povšič

 

 

mijamarija

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2342

15. sep 2015 20:02

Spletična je spletna stran, označeno imam za neželjeno, pa se še vedno vskič, ko odprem pošto, prikaže in jo potem računalnik zbriše. Ne vem, kako naj se je rešim.

Katrca11

Valchi  

član od: 15.1.2015

sporočila: 71

16. sep 2015 9:41

Ne vem če to spada v to skupino .... Samo moje skromno mnenje.

Valchi

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

16. sep 2015 9:50

V katero skupino?

lp

mzm

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

16. sep 2015 10:06

Valchi, spletična ima sponzorirano sporočilo in je s tem verjetno vse OK, edin če te moti to, da je v forumu MODA objavljeno.

rrr

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

16. sep 2015 10:20

Opis foruma moda: "Oblačenje, obutev, kozmetika." Mislim, da sodi sem ;-)

Jernej - Administrator

Valchi  

član od: 15.1.2015

sporočila: 71

16. sep 2015 11:40

Sem še nekako nova na tej strani, pa se še učim ... hvala za info!

Valchi

Spleticna  

član od: 7.9.2015

sporočila: 1

1. okt 2015 9:35

Pozdravljeni udeleženci in udeleženke foruma :)

 

Se že veselimo klepetanja z vami tudi na Kulinariki. Mogoče se nekaterim zdi, da kulinarika in naše področje ne gre skupaj - vendar pa mi mislimo ravno nasprotno. Zagotovo je veliko navdušenk/cev nad kuhanjem, hkrati pa obožujete tudi lepoto in nego telesa. Se pravi, da pokrijemo dva področja hkrati ;)

V primeru vprašanj, smo za vas vedno na voljo. Hkrati pa nas zanima, kaj pravite na to, da redno objavimo kakšno lepotno novico - vezano na samostojni izdelavi (mask, krem, pilingov,..) iz izdelkov, ki jih vsakdo najde v hladilniku? Odlično, kajne?

Želimo vam veliko kulinaričnih užitkov. 

Lepotni pozdravček, 

Spletična

Spleticna

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2342

13. nov 2015 9:38

Na naslov Spletične sem poslala sporočilo, naj mi nehajo pošiljati pošto in da želim, da moj e-mail naslov zbrišejo iz svojih podatkov. 

Še vedno sem prejela pošto od njih, kljub opozorilu. 

 

Tako me jezi, da ob vsakem odpiranju pošte, najprej prileti njihova reklama, ki se je ne morem znebiti.

Katrca11

SMARTY1  

član od: 26.2.2014

sporočila: 2750

13. nov 2015 9:45

Katrca11, če ponovno dobiš njihov majl, preden zbrišeš, poglej nekje pri dnu reklame, je opcija da ne želiš prejemati više njihovih e-reklam. En klik je potreben da jih več ne dobivaš.

SMARTY1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti