Kje ugodno kupiti kozarce itd.

ema82  

član od: 17.3.2008

sporočila: 161

tema odprta - 30. avg 2015 15:00 | ogledi: 7.185 | odgovori: 6

Za večje praznovanje bi rada kupila kozarce za aperitiv, vino in kake krožnike. Se to bolj splača kupiti v trgovinah z gostinsko opremo ali v navadnih trgovinah, kot je špar npr.? Sem iz okolice Lj. Najbrž se ne sme oglašati, zato prosim predloge na zs. Hvala!

ema82

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

30. avg 2015 15:55

Zdaj če se to nanaša na praznovanje moževega rojstnega dne, se mi zdi škoda kupovat toliko posode, sploh če je ne boš več potrebovala...pri nas (okoliš Vrtojbe) je firma, ki ti vse to posodi..sicer se ukvarjajo z prodajo gostinske opreme, ampak tudi z izposojajo, od vseh vrst krožnikov, pribora, kozarcev na pecljih, prte, termo posod, jušnikov, pladnjev.....ker vse to kupovat za 50 ljudi ni mačji kašelj, pa bilokje kupiš.Cena najema je okrog 0,20€ za kos, pa recimo da si izposodiš 5 kosov za enega gosta je to 1 €, potem daš 50€ za vse.

Sigurno so tudi kakšni na vašem koncu,kjer si vse to lahko izposodiš.

Vrtejbenka

DBpek  

član od: 19.6.2012

sporočila: 994

30. avg 2015 16:37

Če imaš čas in možnost greš lahko v BTC hala A, zgornja etaža na sredini, tam kjer je Loto (okoli pa Mladinska knjiga oz.DZS, trgovina za male živali in pedikerka) Zraven imaš trgovino Bus bus, ampak ta manjša z manjšim vhodom, ki je takoj levo od Loterije (druga ima večji vhod in prodajajo čevlje in podobno). Gre za trgovino v kateri prodajajo zaseženo (rubeži) robo iz raznih trgovin in v njej včasih najdeš marsikaj. Gospodinjski del je skozi vhod malce naprej in na desni strani. Jaz tam kupujem kozarce in včasih tudi druge  pripomočke, ki jih rabim za fotografiranje. Nazadnje sem kupoval različne kozarce v škatlah po 6 kozarcev po 3 eur. Kozarci so bili pa razne velikosti in raznih oblik.

Ker gre za trgovino, ki je odvistna od zasežene robe, moraš imeti srečo, da prideš pravi čas, zato ti ne morem garantirati, da imajo to kar iščeč, čeprav so imeli včeraj še nekaj kompletov kozarcev.  Se pa res vse ne proda in lahko včasih najdeš veliko pametnega precej poceni (npr. večja lesena rezalna deska 50x35x5 cm je bila 10 EUR, silikonski modelčki različnih oblik za mafine 3 EUR, itd)


DBpek http://www.easy-recepti.com

Sporočilo je spremenil(a) DBpek dne 30. 2015 16:37

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

30. avg 2015 17:53

Ikea! Lepi, kvalitetni in poceni

ema82  

član od: 17.3.2008

sporočila: 161

31. avg 2015 21:45

Ja, vrtejbenka, za to rabim :)

Saj ne mislim pretirano kupovat, v glavnem kozarce, ki so itak potrošni material in vedno prav pridejo. Sem pa dogovorjena z enim fantom, ki dela pri catering firmi, da mi bo posodil grelne posode in tud ostalo, kar rabim. Pomoje bom še jušnike vzela, krožnike bom pa še pri mami in tašči nabrala in bištek, se mi ne gre tok, da so lih vsi enaki.

DBpek, bom pa res šla pogledat tja.

ema82

ema82  

član od: 17.3.2008

sporočila: 161

16. sep 2015 16:31

Sem šla res v ta Bus bus in sem vzela kozarce za aperitiv, mož pa sveder :)

ema82

DBpek  

član od: 19.6.2012

sporočila: 994

16. sep 2015 17:57

Hehehe, potem sta oba dobro čez prišla. Je pa treba imet srečo, ko dobijo robo, potem je več izbire ;)

 

DBpek http://www.easy-recepti.com

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti