Pomanjšana stran - pomoč

kepa11  

član od: 20.9.2010

sporočila: 91

tema odprta - 22. avg 2015 20:12 | ogledi: 4.109 | odgovori: 6

Pozdravljeni!

Prej nekaj urami sem s hčerko v naročju brskala po kulinariki, ko je po nesreči nekaj pritisnila. Zdaj je "glavna" stran zelo drobno napisana na sredini ekrana, ob staneh pa so na veliko reklame. Vse ostale internetne strani imajo normalne postavitve, torej je morala spremeniti nekaj izključno v zvezi s kulslo. Mi zna kdo povedati, kako naj spravim stran v prvotno obliko? Trenutno namreč skoraj ne vidim, kaj vam pišem :)

Hvala in lep večer!

kepa11

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

22. avg 2015 20:23

Drži tipko ctrl in zavrti kolešček na miški navzgor, pa bo spet v redu.

RadaJem

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2342

23. avg 2015 1:18

Tale nasvet je še meni prišel prav, hvala lepa!  

Katrca11

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

23. avg 2015 12:55

Vwečina brskalnikov ima v osnovi definirano, da kombinacija tipk ctrl + 0 (ničla, in to ne tista na numerični tipkovnici, ampak nad črkama o in p) vrne stran na osnovno nastavitev, kar se tiče velikosti črk. kombinacija ctrl + kolešček na miški pa deluje kot zoom in oz. zoom out, ki pa je tudi uporabno, če ne marate tipkovnice in kombinacij ctrl + plus za zoom in oz. ctrl + minus za zoom out.

Drejček

kuhinja.slo  

član od: 26.6.2010

sporočila: 108

23. avg 2015 14:07

Tudi jaz sem imel isto. Hvala za nasvet. 

kuhinja.slo

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

23. avg 2015 17:55

Sama sem to isto naredila pred več kot enim tednom. Potem sem čakala prijatelja, ki se spozna na PC, a ni utegnil, vmes je pa še odšel na morje za en teden. Danes sem se odločila, da vprašam kar google, kako povečati stran. V dobri minuti sem to tudi popravila. Ena možnost je ctrl plus...druga pa, da klikneš na ikono menu( glej zgoraj zadnjo ikono s tremi vodoravnimi ćrticami), klikneš na 100 procentov in voila). Potem ves srečen odpreš prvo temo, ki jo zagledaš in ima naslov kot tale. In se počutiš kot zmagovalec.

Saj tega niti ne bi pisala, a sem se odločila, da povem vsem tistim, ki so kot jaz, da se da veliko narediti sam, ker praktično vse piše. Le strah nas je včasih kam klikniti, ker si misliš, da boš zadevo še bolj pokvaril.

 

naor

kepa11  

član od: 20.9.2010

sporočila: 91

24. avg 2015 8:46

Najlepša hvala, uspelo :)

kepa11

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti