Nakup jogija

Pavlika  

član od: 12.1.2006

sporočila: 45

22. avg 2015 11:30

Midva sva imela v spalnici Dormeo ležišče. Reklamirala sva 4 v treh letih. Po zadnji reklamaciji, sva čakala na strokovnjaka da preveri kje je napaka mesec dni. Potem pa je možu počil film. Zahteval je denar/ga ni dobil.Po nekaj mesecih obljub in telefonskih pogovoril z tem šefom in njegovim šefom in še njegovim, ter pravno službo ( spoznala sva kadrovsko zasedbo podjetja), so odobrili dobropis.

Novo ležišče sva kupila v Slovenski postelji. Zelo zadovoljna.

 

 

Pavlika

Valchi  

član od: 15.1.2015

sporočila: 71

28. sep 2015 14:13

Jaz sem imela vzmetnico DORMEO 2+12 in njihove letvice.

Zjutraj sem se zbudila bolj utrujena kot zvečer, ko sem šla spat. Menjala sem ga, kakor hitro sem nabrala prihranke in odšla v Ajdovščino v salon Linaeflex . Jogi je dimenzije 140 x 200 cm, stara cena je bila nekaj preko 800 eur, jaz pa sem zanj odštela 400 eur, ker imajo dostikrat akcije.  V salonu sem bila vsaj eno uro in ležala na izključno tremi izbranimi, ki so odgovarjali moji hrbtenici.

 

Na tem pa je spanec super, kvaliteten. Priporočam, pripeljejo na dom, star jodi odpeljejo na željo stranke.

Valchi

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

29. sep 2015 13:05

Midva se še nisva odločila, je pa bila danes v reklami Lesnine informacija, da imajo merilno napravo xsensor, ki meri pritisk ležišča na telo. Zanimivo.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

29. sep 2015 17:40

Ne vem, če meritve res kaj pomagajo - veliko bolj važno je, kako se na ležišču vidva počitita. Raje si vzemita eno soboto dopoldne čas in se opravita na temeljito preskušanje.

Sonja

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1685

29. sep 2015 18:59

Jaz sem pa ravno letos menjala vzmetnico pri postelji in letvice, ker se mi je zdelo škoda menjat celo posteljo, če je ogrodje ok. Vsi so mi glede na mojo težo priporočali mehek jogi, jaz pa lepše spim na tršem. Izbrala sem vzmetnico hrvaške znamke, najtršo kar jo imajo saj mi je ta od vseh najbolj ustrezala. Letvice pa sem naročila pri pohištvu Žakelj, kjer so mi tudi oni vse skupaj namontirali. Super izkušnja predvsem pa nižja cena. Prej bi dala za celo posteljo 140*200 okoli jurja, sedaj pa samo okoli 450Eur.

 

Lp, Saša

Mir in dobro!

branka.mahnic  

član od: 23.7.2008

sporočila: 1157

29. sep 2015 19:30

Midva sva pred letom kupovala nov jogi in nam je trgovec predlagal, da naj si vzameva čas in prideva oba v trgovino in se ulegava na jogije, ker je pomembno, kako posamezniku paše. Tako, da sva se odločila kar vsak za svojega-prej sva imela enega. Res je pametno, da se preizkusijo, ker če kupiš napačnega imaš potem še en strošek.

branka

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

29. sep 2015 19:33

Midva prisegava na jogi iz lateksa (spenjnen kavčuk), imava nekoliko daljšo posteljo, zato je narejen po naročilu, pošljejo nama ga po preko UPS in doma ga sama sestaviva. :) V ekstra sobi imava jogi iz istega materiala, kupljenega v Ikei (MORGONGÅVA) in moji obiskarji so več kot zadovoljni. Jogi je na latoflex podlogi. Jogiji na vzmeti nama dolgoročno ne odgovarjajo. 

 

Vanja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

29. sep 2015 21:22

Če ima človek utrjene mišice, ki pomagajo hrbenici nositi telo okoli, se bistveno lažje spi, kot pa če mišice niso utrjene. Preverila na sebi.  Saj je tako, da enemu bolj paše bolj trda blazina, drugemu manj - to se vidi že pri otrocih, ampak v osnovi tiste reklamne finte v stilu "zbudili se boste naspani", niso v korelaciji s posteljo, temveč s tem, kako je šla glava spat (ali je bila mirna ali ne) in v kakšnem stanju je telo.

Vendelina jr.

ribica  

član od: 31.10.2002

sporočila: 525

24. okt 2016 13:46

Dober dan,

da ne odpiram nove teme, sprasujem kar tukaj: za naso novo zibelko bi rada kupila zimnico (jogi), ki je polnjen z volno. Veste morda, kje v Sloveniji bi jo lahko kupila?

Hvala za pomoc,

 

ribica

TP_Kuhar  

član od: 12.10.2011

sporočila: 108

24. okt 2016 17:01

ribica, ne vem iz katerega konca si vendar mislim, da ima Soven doo iz Selnice ob Dravi v svoji ponudbi tudi jogije.

TP_Kuhar

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti