Opremljanje kuhinje

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

15. avg 2015 23:59

Saj pomivalec je lahko vgradni (gre pod pult) in se mu vrata še vedno vidijo?

 

Vanja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

16. avg 2015 8:13

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Saj pomivalec je lahko vgradni (gre pod pult) in se mu vrata še vedno vidijo?

 



Vanja

 

Tako imamo mi; to sicer ni vgradni pomivalec, ampak običajni, mu odstraniš zgornji del in daš stroj pod kuhinjski pult. 

mamamia

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

16. avg 2015 10:12

bannanna je napisal/a:

Mama ima boschev pomivalni stroj, ki je resda tih, vendar ima blazno smotane nastavitvr. Ali pere 30 min in je posoda lisasata in mokra, ali pere vec kot dve uri. Meni je to grozno



Sto ljudi, sto čudi. Imam Boschev pomivalni stroj in sem z njim kolosalno zadovoljna. Ima štiri programe in res je, kar piše bannanna - ali pere dve uri ali pa pol ure oz. 18 minut. Ampak posoda mi je lisasta in mokra samo na tistem programu, ki ni za pranje, ampak samo za predpranje - kaj pa vem, če je zelo umazana, al je kaj zasušenega in podobno.

lp

cervus

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

16. avg 2015 17:05

Ta stroj niti predpranja nima. Zalost. Imamo pa zelo trdo vodo in tudi kratek program odurno opere. Saj ima bosch kar nekaj modelov :)

miis  

član od: 24.3.2008

sporočila: 173

16. avg 2015 20:22

Mi imamo Boscheve aparate, susilec in pralni stroj ze 10 let, kuhinjske aparate pa smo zamenjali lani (stare zdaj uporabljajo drugi uporabniki). Z vsemi aparati sem zelo zadovoljna, v 10 ih letih je sel pri pralnem stroju le grelec, ki so minga zamenjali brezplacno (garancija). ce se bodo tudi novi aprati obnesli tako kot stari, bomo naslednjic tudi kupili Bosch. 

 

Naj omenim se, da nam zelo ustreza pomivalec s predalom za pribor. Ker je pribor lepo zlozen, se lepse opere (krr se pribor ne dotika ) in lepse posusi. Ker imam pribor zlozen v predalu, ki je nasproti pomivalca, je tudi zelo hitro pospravljen. Predstavljam pa si, da je predal malce neprakticen, ce imas pribor pospravljen na cisto drugem koncu kuhinje (kosaro lahko vzames iz pomivalca, predala pac ne). Mi posodo obicajno peremo na eko programu, ki traja vec kot tri ure, ker ponavadi stroj pere ponoci, me to sploh ne moti. Ce je treba kaj na hitro oprati pa zazenem neeko programe, kratek program se tudi meni ne obnese prevec dobro, ker je slabo posuseno. 

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti