Šolske potrebščine!

limonca26  

član od: 23.7.2006

sporočila: 304

12. jul 2015 8:21

Res je hudo, kadar zmanjka za osnovne stvari. Na sinovi šoli je za to dobro poskrbljeno. Na žalost pa to eni izkoriščajo. V šolo se vozijo z dragimi, velikimi avtomobili, otroci so zelo dobro oblečeni, vendar imajo brezplačno malico, šolo v naravi,..., ker so kmetije še napisane na stare straše ali pa si kot privatniki nakazujejo minimalno plačo.

Tudi sama te vabim, da napišeš, kaj bi potrebovala. Z veseljem pomagam in kupim kakšno stvar. Imam le še enega šolskega otroka, tako da ...

Napiši....

limonca26

testeninca  

član od: 19.2.2013

sporočila: 751

12. jul 2015 15:50

Prosim napiši mi na ZS iz kje si pa če lahko bom tudi sama pomagala.

 

Glede Anine zvezdice pa na žalost opažam, da se zadeve delijo samo v mestih, do naše regije ni  do sedaj še nobena njena pomoč prišla, da bi vedeli na katerikoli inštituciji, vem kr sem sama v našem kraju organizirala dobrodelno akcijo in bila v navezi z vsemi dobrodelnimi inštitucijami. 

Je pa izredno dobro skomercializirana, kar ji na drugih področjih pomaga....

testeninca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti