Uživanje raznih olj

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

21. jun 2015 20:54

 Krepam od smeha, no!  Po moje so bili samo zelo "high"...Kot ko če prvič piješ in ne poznaš učinka alkohola. Ne me po piskru, ker se osebno na te zadeve nič kaj ne spoznam. Ampak če so bili pobruhani in se z njimi ni dalo pogovarjat, se mi zdi edino logično, da so zaužili preveliko dozo. Jim je mogoče kdo kaj nelegalnega podtaknil. Bi še kaj napisala, pa sem bom samo-cenzurirala.  

 

Vanja

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

21. jun 2015 21:01

Verjetno so si gasilci mislili svoje, ko so zadete tečajnike snemali s kozolca. Ampak če bi kdo v transu cepnil z njega, bi bilo pa precej manj zabavno.

Sonja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

21. jun 2015 22:06

Pa ti ljudje so bili stari 50 let in več ..., zastrupljeni mislim.

Vse skupaj amatersko in brezskrbno, samo da se pokaže kako zdravo je vse, kar naredimo doma. 

 

mamamia

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

22. jun 2015 14:32

Dokaz več, da brez znanja ne moreš biti teta Pehta, še dobro se je izteklo.
​Po letih sodeč bi pa lahko imeli malo več predznanja, njihova mladost je bila čisto blizu flower power obdobja

lp

mzm

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

22. jun 2015 14:53

Mal prevečkrat so gledali film "Reševanje vdove Grace", se mi zdi. Še dobro, da se je vse ok končalo.

lp

cervus

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

22. jun 2015 16:39

Še dobro, da vdova Grace ni imela kozolca.

Sonja

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

22. jun 2015 16:44

Bolj verjetno se mi zdi, da je šlo za lumparijo ali pa provokacijo. Govorilo se je o izdelkih iz industrijske konoplje, ki ne zadene, saj nima dovolj THC. Potem jim je pa nekdo podtaknil kakšne piškote z medicinsko konopljo in brezskrbno so se jih lotili - zakaj bi se tudi kaj dosti spraševali, glede na to, da so bili na organiziranem dogodku. Tudi sama sem bila na eni degustaciji izdelkov iz industrijske konoplje in presneto da nisem pomislila da bi dobila kaj drugega kot nenevarne piškote.

Stari pa - kot veste, takoj ko je čez 60, je nor na piškote. Smo že v eni temi razpravljali, da je škatla piškotov idealno darilo za ta leta (če ne gre za kakšno pogoltno pr***co, ki ji to ni dovolj). So planili nanje kot na linške oči.

Lisa

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

22. jun 2015 17:39

elaphus je napisal/a:

Mal prevečkrat so gledali film "Reševanje vdove Grace", se mi zdi. Še dobro, da se je vse ok končalo.

lp
cervus

limnol je napisal/a:

Še dobro, da vdova Grace ni imela kozolca.
Sonja

 

lp

 

 

mzm

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15159

22. jun 2015 17:52

Tako so se zadnje čase prizadevali za zdravljenje s konopljo, očitno nekomu to ni bilo po godu, da je prišlo do takšne zastrupitve in seveda z indijsko. Ali pa si je zaželel žur.... Upam, da bodo iz vzorcev našli krivca. Meče pa slabo luč na vse, ki si prizadevajo za dobro in zdravje. Jaz sama uživam konopljina semena v solati, zgolj zaradi reklame, kako zdrava so, sem pa jih kupila v trgovinu in zaenkrat nimam  po plezanju....

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

22. jun 2015 18:52

Slabost in bruhanje nista ravno tipicna znaka zauzitja kanabinoidov (ki jih je v medicinski konoplji vsaj 80 in THC je le eden med njimi), zato kot zaprisezena konspiracionistka sodim, da je slo za bodisi prank gone too far ali pa za namerno povzrocitev skode kampanji za legalizacijo medicinske konoplje, in oboje od tega z necim drugim, ne s kanabinoidi. lp, proxima

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti