Visoke pete

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

28. maj 2015 5:18

MaskaA je napisal/a:


....

@limnol - poskusi iskat preko neta... v Slo še niso jemali različnih širin čevljev, v tujini pa so kar pogosti M (medium - normalni), W (wide - široki) in N (narrow - ozki). 



MaskaA

 

No, to pa ne drži, Alpina ima širino F, G, H. Videno in kupljeno.http://www.alpinashop.si/c1/moda

marjja

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

28. maj 2015 6:16

MaskaA je napisal/a:

 

@limnol - poskusi iskat preko neta... v Slo še niso jemali različnih širin čevljev, v tujini pa so kar pogosti M (medium - normalni), W (wide - široki) in N (narrow - ozki). 

To pa ne drži. Tudi v trgovinah Ara jih imajo, kar nekaj širin.


rimljanka

Sporočilo je spremenil(a) rimljanka dne 28. 2015 06:17

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

28. maj 2015 6:49

naor je napisal/a:

Če je čevelj premajhen za eno številko, kupiš številko večjega. Saj pomeriš, preden kupiš, a ne?   

naor

 

Ne gre, če so preozki, dolžina pa prava. Takrat pride prav čevljar, da jih razširi, če model to dopušča. 

Glede visokih petk: užitek je pogledati žensko v visokih petkah, če ji pašejo na nogo in postavo in če zna hoditi v njih. In prava groza, če je obratno . Ženske moramo biti toliko samokritične, da vemo, kaj smemo natakniti nase in česa ne. Če že ne moremo biti vpadljivo elegantne, je bolje, da smo samo  nevpadljivo okusno oblečene in obute. 

Cila

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

28. maj 2015 8:07

Cila, šlo je za eno številko premajnega čevlja, ne za širino čevlja oz. sandala. Vsaj jaz bi si kupila pravo številko in si eventuelno dala raztegniti v širino.

 

 

 

naor

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

28. maj 2015 8:21

Življeje me je naučilo, da tisti G,H,F itd ne pomenijo kaj dosti. Kar imam čevljev s peto, v katerih lahko dobro hodim, so vsi "navadni" modeli, ampak so pač kopita in splošna geometrija taka, da mi ustrezajo (zato pa komu drugemu ne). S čevlji je tako kot z vsako drugo konfekcijo - narejeni so za imaginarnega človeka s točno določenimi merami, ki ga v naravi nikoli ne srečaš. Je treba pač malo več poskušati.



Sonja

Sporočilo je spremenil(a) limnol dne 28. 2015 08:22

Kotarca  

član od: 13.6.2010

sporočila: 614

28. maj 2015 14:58

http://www.zzjzpgz.hr/nzl/29/postol.htm 

Sem kar visoka in vsaj s tega vidika pet ne potrebujem, prej nasprotno.

Pravzaprav mi niti ne delujejo sexy , sploh tiste pri katerih je noga potisnjena tako naprej da je videti, kot da so najmanj stevilko ce ne dve, preveliki. 

Moja babi  strokovno ugotavlja da delujejo "pogerbano". Je pac doma  v fohu in se  spozna. 

Imam  sicer dva solidna  para, 9 cm. Ampak res za posebne prilike, sem raje komot. 



Kotarca

Sporočilo je spremenil(a) Kotarca dne 28. 2015 15:00

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

28. maj 2015 17:44

No, jaz in moja hči imava isto številko in življenje naju je naučilo, da ona nosi ozke, jaz pa srednje, torej nama F in G pomeni kar veliko,sploh pri raznih sandalih, ki jih kljub isti št. ne moreva nositi druga od druge. No, enkrat sem obula njene in sem jih lahko obdržala, njej pa morala kupiti nove.  Obe pa ljubiva domačo firmo (A...a).

 

 

 

marjja

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

28. maj 2015 18:01

marjja je napisal/a:

 

 .....

No, to pa ne drži, Alpina ima širino F, G, H. Videno in kupljeno.http://www.alpinashop.si/c1/moda


marjja

 

Ja in - koliko od teh salonarjev pa imajo v široki izvedbi? Saj z gojzarji nimam problemov.



Sonja

Sporočilo je spremenil(a) limnol dne 28. 2015 19:50

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

28. maj 2015 20:13

Ne gledam izvedbe H. Nosim G. Predlagam obisk trgovine. Tvoji problemi me ne skrbijo. Razen če nimaš problemov z mano. Morda se pa motim.



marjja

Sporočilo je spremenil(a) marjja dne 28. 2015 20:14

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

28. maj 2015 20:21

Potem pa ni bilo niti videno niti kupljeno, a ne?

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti