model za čokoladne košarice, trgovina bruno de marchi

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

20. maj 2015 19:12

te_ja, na linku niso samo po en model, pac potrebno se je malo sprehodit po strani in poiskat, imas 14 strani modelov za klasicne cokolatine, odvisno od velikosti jih pride vec ali manj na model, so pa morda ti na linku iz napacne plastike, to pac moras sama ugotovit kako je trda - gres fizicno v trgovino oz. poklices.

Jaz nimam casa iskat - http://www.pekaindom.si/vse-za-eokolado-modeli-za-pra

http://www.pekaindom.si/vse-za-eokolado-modeli-za-pra

 

"Stressed is desserts spelled backwards!"

Alisea  

član od: 4.10.2013

sporočila: 76

20. maj 2015 22:06

Te_ja, De Marchi nima spletne trgovine. Podobne modele za cokolatine iz polikarbonata pa sem lani kupla pri njih. Ce dobro pomnim, tam nekje okoli €10 za enega. Po njih lahko tolces, meces na tla in marsikaj se. Naslednji teden  verjetno bom sla mimo, pogledam, ce imajo takega kot rabis?

 

 



Alisea

Sporočilo je spremenil(a) Alisea dne 20. 2015 22:11

tej_a  

član od: 10.10.2005

sporočila: 362

21. maj 2015 9:37

Alisea ja bi prosila, da preverite. A veste mogoče če bi mi poslali po pošti?

 

tej_a

Alisea  

član od: 4.10.2013

sporočila: 76

21. maj 2015 10:31

Hoces njihovo st pa se z njimi zmenis?

Alisea

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

21. maj 2015 12:18

Kako mora biti šele hudo, če kupuješ mikser...

V.

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. maj 2015 13:00

Tej-a, za božjo voljo, odrasti.

Ni ne tale forum in ne preostanek človeštva na svetu za to da bodo intuitivno ugotovili, kaj si ti želiš in ti potem v nadaljevanju to tudi izpolnili (ker se tebi iz nezanih razlogov ne bo klikalo po spletnem naslovu, ki ti ga je nekdo priložil, čeprav se da klikati naprej)  Ti boš pa vmes še dajala napotke v smislu tega, kdo naj kaj poišče.  To je obupno nespoštljivo.

Še en namiga: ne gre, kadarkoli ima človek kakršnokoli vprašanje, tega takoj napisati na spletu.     Je pametno kakšne stvari NE-deliti s svetovnim spletom.  Je pametno premisliti in se zanašati na to, da se zna človek sam odločiti.  

 

Če se bo na tole oglasilo nekaj objokanih duš, ki so polne razumevanja za to, da se non-stop sprašuje - fino, da ste tako razumevajoče, predpostavljam, da do dnevno trenirate na svojih domačih, da nikoli ne pokažete jeze in da sploh razumete notranje stiske vsakogar, ki vas sprašuje, če je trava zelena in kako veste, da je zelena in ve vedno na tako stvar ljubeče odgovorite - jaz tolikšne kapacitete nimam.

Če bo kdo razlagal, da "ni neumnih vprašanj, so samo neumni odgovori"  - newsflash, to je motivacijska laž, s katerimi se prepričuje boječe ljudi, da kaj vprašajo...drugače pa neumna vprašanja so. Neumni odgovori tudi.

in če bo še kdo lamentiral "da si pa zdaj še vprašati ne bo več upal...." , je to več-ali-manj zgolj pogovorna figura, ki je ne gre jemati blazno resno.

 

Vendelina jr.

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

21. maj 2015 15:16

Hvala za tole, takoj grem boljše volje v nove delovne zmage!

lp

cervus

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

21. maj 2015 16:05

A misliš to o neumnih vprašanjih - saj vemo, kako je s tem, ampak to so insajderske informacije

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti