Kam, ko zmanjka za hrano?

Lotti  

član od: 13.10.2006

sporočila: 343

6. maj 2015 19:35

Tudi meni javi naslov na zs... Neka "malenkostna" pomoč se bo zagotovo našla...  

Lotti

blossom  

član od: 8.2.2009

sporočila: 383

6. maj 2015 22:46

Če bo šla mogoče katera iz Lj naj me prosim kontaktira prek ZS.

blossom

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

7. maj 2015 7:33

Kotarca je napisal/a:

Še meni pošlji naslov na ZS prosim.

 

 

" Bis dat, qui cito dat".

Ni svetopisemski citat, pa vendar. Ko je shvatio...

 

 

 



Kotarca

Seveda da dvakrat tisti, ki da hitro. In se za naslov pozanima seveda na ZS. Ni sicer tako zelo PR učinkovito kot izpostavljanje lastne dobrodelnosti vsem na ogled, pa vendar. Ko je shvatio...

 

nola

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

7. maj 2015 9:20

Kotarca je napisal/a:

Še meni pošlji naslov na ZS prosim.

Kotarca


Kotarca je napisal/a:

Nikjer nisem napisala, da imam namen dati ali ne dati.

Kotarca

Aha, pol tebe samo mal firbec, od kod je barbi2305?

Priznam, res ne razumem.

V.

Kotarca  

član od: 13.6.2010

sporočila: 614

7. maj 2015 9:49

VilmaS, lepo te prosim, no..Le kako ti pride na misel kaj takega??

Sicer pa je bolje da zbrisem post;nekaterim gre v nos vse kar  nima podpisa ki jim je pogodu. 

 

Kotarca

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

7. maj 2015 9:56

Kotarca, morda boš kdaj res razumela moj citat in takrat bova morda lahko nadaljevali polemiziranje, pa ne v tej temi, imaš prav.

lp

mzm

hribovc61  

član od: 14.10.2013

sporočila: 2057

7. maj 2015 10:38

Hribovc se tudi pridružuje zbiranju. Na ZS mi pošlji naslov ali kakšen drug kontakt. Pomagam če le lahko, ker vem kako ti je, saj sem sam bil v podobni situaciji. Da ne razlagam podrobnosti.

 

hribovc61

fruza  

član od: 19.8.2012

sporočila: 108

10. maj 2015 0:09

Ne vem iz katerega konca si recimo za Celje lahko povem, če ni si ti od tu bo pa morda komu drugemu pomagalo, da društvo socio deli viške hrane socialno ogroženim enkrat tedensko. To je hrana ki ji je prejšnji dan potekel rok in je ostala na policah večjih trgovcev(spar, mercator, tuš) So pa to zlasti  kruh,sendviči, solate, pečeno meso, jogurti jajca in salame,včasih menda tudi pecivo. prvič je treba prinesti potrdilo centra za socialno delo o ogroženosti.

Vsak petek v Celju pred cerkvijo svetega duha delijo kruh ob 8.30h pred Svetim Danijelom pa ob 9h. pride lahko kdor koli ne potrebujete nobenega dokazila.

Lahko ti pa tudi jaz pomagam z nekaj doma pridelane hrane, je imamo na srečo veliko in z oblačili za punčko od 5-8 let in za fanta imam oblačila v velikosti od 5 pa do 10 let.  Javi se mi na zs.

fruza

barbi2305  

član od: 5.5.2015

sporočila: 7

10. maj 2015 22:16

BABI 2+2 je napisal/a:

Tudi meni daj na osebno sporočilo vsaj telefonski kontakt, marsikaj od bogate ozimnice ti tudi lahko pripeljemo na dom,  ni važno v kateri konec Slovenje, ker zagotovo tudi za bencn nimaš. Če imaš otroke, potem navedi tudi njihovo starost, če so manjši se poleg hrane in manjše denarne pomoči lako najde kaj tudi zanje. Ne obupaj in vse dobro ti želim.



BABI 2+2

BABI 2+2, če boste slučajno prebrali. Žal vam ne morem poslati kontakta, ker se mi izpisuje, da uporabnik ne obstaja. Barbi.

barbi2305

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

11. maj 2015 6:00

Barbi2305, v postu kliknes na uporabnika odpre se ti novo

okno, klikni na kuverto in lahko posljes zasebno sporocilo.

"Stressed is desserts spelled backwards!"

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti