Robotska kosilnica

kozamurnik

sporočila: 2311

tema odprta - 8. apr 2015 6:16 | ogledi: 6.993 | odgovori: 4

Moj tavečji sin  nas je je že lani obnoril  z idejo o z robotski kosilnici in tako letos  vse bolj razmišljam, da bi jo nabavili. Videla sem jo pri dveh prijateljih , zelo zadovoljni, vendar me vseeno zanima tudi kako " kuharsko" mnenje, posebej še, ker se na tej strani dob poleg mnenj tudi kakšno osebno izkušnjo in  uporaben nasvet zraven.

Hvala.

https://www.dnevnik.si/1042654687/dom/vrt-in-okolica

 

 

 

 



murnik

Temo je spremenil(a) kozamurnik dne 8. apr 2015 6:17

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

8. apr 2015 8:14

Pri ne ravno ta prvih sosedih se včasih zatakne in če jih ni doma, potem brni na mestu, dokler je nekdo ne reši. Ampak to opazim, ko se s psičko tam okoli sprehajava, o izkušnjah s samo kosilnico raje ne bi, ker jih nimam.

 

Loni Makaroni

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

8. apr 2015 14:54

Imamo robotsko kosilnico že tretje leto in smo zelo zadovoljni. Trava se je lepo okrepila, zelenica je vedno urejena, le še malenkost dela je ob robovih in to je to. Naša kosilnica je popolnoma avtomatska, zato nekega dela z njo nimamo. Se je pa res že zgodilo, da se je zakopala v vlažna tla, to je bilo lansko leto, ko je bilo vse celo poletje zelo razmočeno in je bilo to pričakovano. Mi smo imeli čas košenja nastavljen takrat, ko smo bili doma. Kosilnica itak tako presunljivo piska, ko je kaj narobe, da je takoj jasno, da je potrebna pomoč.

Pomembno je, da pred nakupom premislite od koga jo boste kupili, kako dolgo je garancija, kako je urejen servis, ker nam se je ravno tu zapletlo. S prodajalcem res nismo zadovoljni in bi ga odsvetovali.

Tako, to je moje mnenje, vi pa kar veselo v nakup, ne bo vam žal. Vsaj jaz mislim tako.

kara

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

8. apr 2015 15:30

Midva jo imava od včeraj. So nama zmontirali ala žico okrog vseh mojim miljon rož in okrog parcele. In spretno vozi noč in dan.  Vse je že tip top. Maček najprej ni bil najbolj srečen, zdaj se pa je že navadil. Sem se bala, da ježa ne bo na večerjo, pa je tudi prišel.

Najboljši nakup, poleg robotskega sesalca. Toplo priporočam. Midva sva imela prej probleme z odvečno travo, parcela je precej velika, vsak teden eno urna košnja. Zdaj pa sproti, kosi in gnoji.

 

 

lp, pinka

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

8. apr 2015 16:36

Pinka, katero firmo si pa kupila in kolikšna je bila cena?

kara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti