Jupiji - whoopie pies

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

tema odprta - 27. mar 2015 19:37 | ogledi: 7.912 | odgovori: 15

 

Tudi k nam so prišli ti jupi keksi,sladica je iz dveh biskvitnih keksov,vmes pa raznorazne kreme...zanima me,če je katera zasledila pekač za te biskvitne kekse kot je prikazen v spodnjem linku.

Hvala za vsakršno idejo.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn

Vrtejbenka

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

27. mar 2015 20:17

MiriBon, če nimaš neke mirne roke, da so vsi biškoti lepi in enaki, pride pekač prav..moji makroni pa niso bili za javno objavo...

Aja.pa malo sem mahnjena na pekače,modelčke...

Vrtejbenka

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

27. mar 2015 23:28

Če se makroni posrečijo v vseh ostalih pogledih, niti ni treba biti tako natančen, ker izpadejo vsi lepo okrogli +. Lepiš skupaj po dva približno enake velikosti.

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

28. mar 2015 7:08

  potem pa poglej v trgovino Peki, podobnega prodajajo pod imenom pekac za florentine, imajo pa tudi takega za makrone/w.p. ali pa v Krek-u, tam imajo tudi silikonske.

"Stressed is desserts spelled backwards!"

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

28. mar 2015 11:33

Vrtejbenka je napisal/a:

MiriBon, če nimaš neke mirne roke, da so vsi biškoti lepi in enaki, pride pekač prav..moji makroni pa niso bili za javno objavo...

Aja.pa malo sem mahnjena na pekače,modelčke...



Vrtejbenka

 

Saj to je fora. Na videu lahko vidiš, da jih na pekač daje kar z 'žlico' za sladoled, tako da ni potrebna kakšna posebna mirna roka ali merjenje krogcev, in povečini izgledajo skoraj vsi enako :)

Lahko pa ti je saveda tudi samo začasna rešitev, dokler ne najdeš želenega pekača ;).



Life is war against boredom~

 

Sporočilo je spremenil(a) MiriBon dne 28. 2015 11:35

Tinky Binky  

član od: 10.3.2012

sporočila: 334

28. mar 2015 19:53

Moje whoopie pies niso nikoli vse enake, a do sedaj še nikogar ni to zmotilo. So preveč zaposleni s cmokanjem in oblizovanjem.

Ne vem, meni niso všeč ti pekači. Za whoopie pies, pa za makrone, pa kifelčke ... Če so vsi kosi enaki, izgledajo preveč industrijsko. Vsaj meni. Bom ostala kar pri ročni izdelavi.

Tinky Binky

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

29. mar 2015 10:06

Hvala za pomoč,ideje..pa za link Vesnozaver..išem povsod,na koncu imam pred nosom.

Tinky Binky..tvoji jupiji so pa res lepi, in verjamem da tudi dobri..recepta pa nisi oddala...a ga lahko prosim sem napišeš...bi jih tudi jaz naredila.

Vrtejbenka

Vesnozaver  

član od: 16.1.2011

sporočila: 66

29. mar 2015 15:20

Vrtejbenka - če boste naročili, vpišite v komentar: KULINARIKA (bo obračunan 10% popust).

 

lepo nedeljo,

Vesna

Vesnozaver

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti