Skutina torta

_ZALA_  

član od: 21.10.2003

sporočila: 982

23. apr 2004 17:41

Kety, jaz bi pa prosila za recepte za torte iz skute in skutino pecivo. Plisss ... :) LP Zala

suzanar  

član od: 29.1.2004

sporočila: 458

28. apr 2004 15:40

Mimika, se opravičujem, ker nisem odgovorila, a sem bila nekaj dni odsotna, sem pa videla, da si v tem času željeni link dobila. Mislila sem točno te. Če si jih že poskusila me zanima tvoje mnenje. Meni so se zdele enkratne, samo en problem sem imela z njimi : gosti niso uspeli pojest skoraj nič, možu so našli povišan sladkor, otroci pa niso glih ljubitelji skute in sem morala skoraj vse pojesti sama. Nisem se glih pritoževala, dokler nisem stopla na vago. Suzana Sporočilo je spremenil(a) suzanar dne 28. apr 2004 15:40:41

Berni  

član od: 2.7.2002

sporočila: 55

29. apr 2004 14:18

Zala, recept za skutino torto je od "Babi". Predvidevam, da je mislila 25 dag sladkorja, vendar jaz sladkor vedno zmanjšam, tako da se s tem nisem niti ubadala. Je pa res dobra. lp

_ZALA_  

član od: 21.10.2003

sporočila: 982

29. apr 2004 19:04

aha, hvala. Že vem katera je (slovenska skutina torta, če se ne motim, ne)?! Biom tam pogledala... hej, še nekaj bi te vprašala - pod katerim nickom te lahko pa tam prepoznam? Če ni skrinvnost.....:) LP Zala

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

29. apr 2004 22:47

pozdravljena cukrpekarca jaz delam skutno torto iz podlage krhkega testa ki ga malo spečem vzamem 20 dag moke 12 dag margarine pol pecilnega praška 1 jajce in 2 žlici sladkorja vse skupaj zmešamo počiva naj pol ure v hladilniku za nadev vzamem pol kg skute 1 kislo smetano 1 sladko smetano 2 žlici moke 5 jajc 1 vanilij sladkor naribano lupino 1 limone in 12 dag sladkorja vse skupaj dam v skledo in zmiksam vlijem v tortni model kjer je že pol pečena podlaga pečem pri 180 stopinjah 1 uro torta naraste ko jo vzamemo iz pečice pa pade zato nič skrbi najbolje jo je delati zvečer da se do jutra ohladi v hladilniku ostane sveža več dni lep pozdrav gordana pintarič

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

3. maj 2004 10:15

Suzana in ostali, naredilla sem skutne ledene kocke, ki so bile super. Mi smo vsi veliki ljubitelji skute in zato so padle na plodna tla. Edino, kar bom drugič naredila, da bodo kocke debelejše. Tokar so mi prišle precej tanke. Hvala vsem za trud. Mimika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti