Zakaj ne ve

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

19. feb 2015 12:34

Meni se humor med partnerjema, kot na primer tisti moj primer o pezdirju v riti, zdi čisto okej način komuniciranja o čustvih. Skozi humor se veliko resnice pove. Samo resno se o čustvih pogovarjat? Ne, hvala, sem preveč radoživa.

mamamia

Sandra_a  

član od: 6.12.2010

sporočila: 447

19. feb 2015 13:04

To, da moški načeloma ne govorijo ravno veliko o čustvih je sicer nekako res, ker redko kdaj slišiš moškega, ki bi razglabljal o svojih občutjih (razen, ko gleda šport ali politiko ). Je pa tudi res, da dejanja včasih povedo več kot besede... Če je tvoj fant bolj za dejanja, kot besede, bodi srečna, to je mnogo bolje, kot, če bi bila situacija obrnjena in bi imela fanta polnega lepih besed in malo dejanj .

 

Midva se o čustvih tudi včasih pohecava, včasih si bolj resno kaj poveva, večinoma pa prevladujejo dejanja in drobne pozornosti, s katerimi si stvari raje pokaževa, kot poveva .

Sandra_a

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

19. feb 2015 19:08

Sandra_a je napisal/a:

To, da moški načeloma ne govorijo ravno veliko o čustvih je sicer nekako res, ker redko kdaj slišiš moškega, ki bi razglabljal o svojih občutjih (razen, ko gleda šport ali politiko ). Je pa tudi res, da dejanja včasih povedo več kot besede... Če je tvoj fant bolj za dejanja, kot besede, bodi srečna, to je mnogo bolje, kot, če bi bila situacija obrnjena in bi imela fanta polnega lepih besed in malo dejanj .

 

Midva se o čustvih tudi včasih pohecava, včasih si bolj resno kaj poveva, večinoma pa prevladujejo dejanja in drobne pozornosti, s katerimi si stvari raje pokaževa, kot poveva .



Sandra_a

mamamia

mladikica88  

član od: 21.10.2014

sporočila: 61

19. feb 2015 21:00

Limnol...super si tole napisala. Jaz lahko dodam samo še to, da imam svojega rada tudi zato ker zna pokazat svoja čustva (in ne samo govorit o njih), se smeji ko je vesel, joče ko mu je hudo. Pa zna držat besedo. To kar obljubi tudi naredi.

 

mladikica88

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

20. feb 2015 6:14

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

 

 

 

Torej, Zakaj imate pa ve svoje moške tako zelo rade?

 



Vanja

 

Meni izkušnje pravijo, da zna punca na tako vprašanje odgovoriti - ne vedno, ampak največkrat je tako (btw, limnolin zapis ne spada v to kategorijo) - ko se ji postavi vprašanje v stilu "kaj jaz sploh počnem v tej zvezi in kdo je človek zraven mene?"....in potem poskuša najti nekaj dobrih razlogov, zakaj je tam, kjer je. Ko ima dekle res artikuliran in strukturiran odgovor na to vprašanje, je  v bistvu skrajni čas, da tako zvezo prekine in oba reši muk.

Vendelina jr.

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

20. feb 2015 7:05

Vendy, tole moje vprašanje je bilo namenjeno tistim, ki so avtorici teme prikimavale, da bi ji fant pa res moral povedati, zakaj. Vse te so sedaj tiho. Upam samo, da ne tuhtajo tisto, kar ti sugeriraš. 

jaz sem takoj povedala, da dejansko ne vem odgovora, lahko bi se jasno razpisala, podobno, kot je to naredila Limnol (ki ji vprašanje ni bilo namenjeno).

Vanja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

20. feb 2015 7:59

Ah, Vanč, tvoj ima že tako ime, da ga moraš že zaradi tega imeti rada. Vse ostalo je bonus .

Loni Makaroni

svenska  

član od: 7.11.2008

sporočila: 337

20. feb 2015 9:16

Bedna je ljubezen, ki bi se jo dalo izmeriti. (Shakespeare)

Poslužujem se citatov ker sama ne bi znala bolje povedati.

Nadalje nam isti ta gospod lepo in jasno še pove:

Kdor ljubi, ni glasen. Doni le prazen sod.

 

svenska

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti