Masterchef slovenija

branka.mahnic  

član od: 23.7.2008

sporočila: 1157

4. jun 2016 22:37

Hvala Darjuška.

 

branka

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

9. jun 2016 21:28

Pa ga imamo, zmagovalca. Tako izenačena, da kar boli, ker si vesel za zmagovalca in žalosten za poraženca. Bravo Matej, bil si moj favorit.

 

naor

minutka  

član od: 15.5.2008

sporočila: 128

9. jun 2016 21:41

Edini šov, ki ga sploh spremljam...V finalu moja favorita  in če bi bilo možno, bi nagrado razdelila med oba .

minutka

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

9. jun 2016 22:14

Obema sem privoščila nagrado, pa žal ni bilo mogoče - vsekakor iskrene čestitke obema.

rrr

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12640

9. jun 2016 22:59

  Neverjeten zaključek, kulinaričen presezek obeh tekmovalcev, čeprav šova zaradi nekorektnega in nesramnega obnašanja,  nekaterih tekmovalcev nisem gledala, pa sem si danes z velikim veseljem ogledala zaključek,  tezka odločitev, glede zmagovalca, zame sta oba, drugače pa, moj velik  pred mladim fantom Matejem, starim komaj 17 let, ki ima neverjetno znanje, talent, pridnost za kuhanje, neverjeten je, če bo tako nadaljeval, se mu v zivljenju obeta lepa kariera, vsaka čast

mopsika

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

10. jun 2016 9:47

Doma kuhaš. Pa nikoli ne razmišljaš o tehnikah kuhanja.

Potem pa jih omenjajo v Masterchefu in nekaterih izrazov sploh ne poznaš. Vse skupaj je zanimivo spremljati in želiš si, da bi videl še več podrobnosti kuhanja.

In kombinacije jedi, ki mi še na misel ne pridejo in kapo dol tekmovalcem za ideje in izvedbo!

 

Navijala sem za Darka, ker je človek s krasnim karakterjem, preprost, sposoben kuhar, ni prevzeten, je spoštljiv do ljudi in hrane. In je zeloooo napredoval. Kapo dol pred takim moškim, mnogim bi lahko bil za vzgled. 

 

Matej ima že zdaj razprte lovke v kulinariki in sigurno so se mu zdaj odprle še nove poti. 

NutellomAnka

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

10. jun 2016 10:27

Vse je res, meni je Darko zelo simpatičen, lep karakter, lahko bi ga imela za prijatelja. Ampak...Matej je predstavil boljšo sladico, sodniki niso imeli pripomb, pri prejšnjih dveh jedeh pa sta bila izenačena. To mene moti in mislim, da so sodniki padli na izpitu. Mi je to težko napisati, ker Darko bolj rabi denar in mu ga privoščim, da ne bo pomote. Ampak to je bilo tekmovanje. kdo je boljši in z Lune se je videlo, da je bila Matejeva sladica preprosto mnogo boljša na pogled. Pri ocenjevanju pa so odločale samo nianse. Samo nianse. In tukaj so sodniki naredili napako. Zgolj moje mnenje. Ne vem zakaj, ampak morala sem to napisati.

 

naor

cotkan  

član od: 7.6.2016

sporočila: 26

20. jun 2016 22:23

mali je skozi vse oddaje pokazal, daje najboljši. če bi bil pripravljen se prikloniti sodnikom in priznati njihov primat bi brez problemov zmagal. je deloval umirjeno, brez treme je vihtel kuhalnico, obvlada kuharske tehnike in je nabit s teorijo, videlo se je da je kuhanje njegova edina vizija v življenju. še nekaj let pa bo kuhar kakršni oni trije nikoli ne bodo, ni dobil materialne zmage je pa absoluten moralni zmagovalec.

cotkan

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

21. jun 2016 18:57

Naor, to zato ker je tamali pac boljsi kuhar. saj darko je simpaticen, vendar kuhar boljsi ni. Rezultat oddaje je podoben, kot ce bi ocenjevali gledalci po telefonu

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

10. mar 2017 9:08

Začela se je nova sezona, novi izzivi, že med prvimi se je videlo, kako lahko priprava jajca ne izgleda več tako preprosta, tokrat mehko kuhano, iz srca sem se pa nasmejala Almini izjavi, da imajo vsi moški težave z jajci 

 

Nimam še favorita/favoritke, za kogar bi navijala, rada pa spremljam takšne šove in tudi ta bo še zanimiv

 

Boste spremljale?

Že čakam naslednjo oddajo

 

Pozdrav vsem!

NutellomAnka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti