Masterchef slovenija

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

28. apr 2016 11:11

Matej je dečko in pol, bi ga dala vsem za zgled. Zdaj po toliko časa se mi zdi, da je pokazal, kakšen je. Priden, pameten, umirjen, veliko znanja. Skoraj idealen. verjetno ima tudi kakšno slabo lastnost, upam vsaj, saj popolnih ni. Ima šele 17 let, pa bi se lahko marsikateri starejši kaj naučil od njega. Mogoče Jelena.

 

naor

BABI 2+2  

član od: 8.11.2009

sporočila: 379

2. maj 2016 10:44

Jpj, Jelena. Kar kocine se mi dvignejo, kako je pametna. In nespoštljiva.

BABI 2+2

tresk  

član od: 4.8.2006

sporočila: 115

2. maj 2016 16:36

Vsekakor ni edina.  Masterchef mi je super oddaja oz. šov, vedno sem jo rada gledala. Letos mi gredo pa kar lasje pokonci, samo ko slišim da se ta "gospa" oglasi. Potem je pa povsod zagovor, da je ona super oseba, samo da je brez dlake na jeziku. Zame obstaja velika razlika med tem, če je nekdo brez dlake na jeziku ali pa je samo žleht. 

"You learn something new every day..."

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

2. maj 2016 17:10

Meni je bilo pa všeč, kako je Darko z balkona pomagal Anki, katerega je vprašala za pomoč.Sicer Anka ni med mojimi favoriti, toda fer gesta z njegove strani in ji je pomagal..konec koncev so njegove nasvete slišali prav vsi tekmovalci.

Vrtejbenka

tresk  

član od: 4.8.2006

sporočila: 115

2. maj 2016 19:59

Se strinjam, meni je bilo to tudi všeč. Je pač dober človek, duša. Če ga nekdo prosi za pomoč, mu je ne bo odrekel, kot je sam povedal. In jaz mu dam samo kapo dol.  In dokler pomoč z balkona ni v nasprotju s pravili (če bi bilo, bi se že sodniki oglasili), mislim da se nimajo kaj "jokat" kako pa to ni bilo prav. Konec koncev sta tudi Kamala in Matej pomagala Jeleni - pri točno istem izločitvenem izzivu. Ampak najlažje je pred drugimi pragi pometat in jokat kako nekaj ni pošteno. 

"You learn something new every day..."

testeninca  

član od: 19.2.2013

sporočila: 751

2. maj 2016 21:33

Jelena je itak pametna, včasih celo bolj kot sodniki... saj je že sama povedala da se z njimi ne strinja vedno.

Meni potem samo ni jasno, kako greš v neko tekmovanje, kjer se ne strinjaš in ne spoštuješ kritik sodnikov... 

testeninca

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

3. maj 2016 0:03

testeninca je napisal/a:
Jelena je itak pametna, včasih celo bolj kot sodniki... saj je že sama povedala da se z njimi ne strinja vedno.

Meni potem samo ni jasno, kako greš v neko tekmovanje, kjer se ne strinjaš in ne spoštuješ kritik sodnikov... 

testeninca

 

Saj ne veš v naprej, kaj te čaka. Ženska je pač šla naprej s svojim prepričanjem, pa naletela na kritike. Tega seveda ni mogla vedeti prej, se ti ne zdi?

mamamia

testeninca  

član od: 19.2.2013

sporočila: 751

3. maj 2016 11:31

Seveda se mi zdi.

Vendar pa moraš vedeti da te ocenjujejo profesionalci, ki bodo seveda imeli tudi kritike, zato se mi ne zdi prav da komentiraš v smislu, da se s kritikami ne strinjaš in vedno iščeš izgovore sebi v prid.

 

testeninca

mačka27  

član od: 11.12.2012

sporočila: 79

3. maj 2016 12:40

Jaz pa resno razmišljam, da se bom prihodnjo sezono prijavila.... Vsaj recepte (ok- to lahko preko neta), navodila in opozorila dobiš iz prve roke... Kar se pa J. tiče je pa po mojem ena navadna razvajena smrklja, ki ima polno rit vsega in je "pozavgala" vse znanje tega sveta.... Že v defoltu, ko so tekmovalce "zličkali" na pol in potem t.i wanna be celebrety not vtaknili, nekaj ni štimalo... Je pa tako ali tako, kot je "not priletela- bo tudi odletela" pametna kot je prišla v šov.... se pravi izguba mesta, iz katerega bi se običajen vsaj približno povprečen človek vsaj kaj naučil....

 T

mačka27

Sporočilo je spremenil(a) mačka27 dne 03. 2016 12:46

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti