Masterchef slovenija

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

25. feb 2016 19:12

Jaz jih kar nekaj poznam in mislim, da se lahko mirno reče, da so znani. Seveda pa ni nujno, da jih poznamo vsi, zdaj jih bo spoznala vsa Slovenija oz. vsi, ki bodo gledali to oddajo.

Igor Misdaris je pevec, vodja skupine Šukar, nastopal že v Big Brotherju.Tam je kar rad kuhal.

Jelena Vadnjal je pred leti vodila oddajo E+ na kanalu A, je novinarka, na Wikipediji pa lahko vidimo njene slaščičarske umetnine. Mislim, da bo kar močen člen v oddaji.

Oriana je sicer znana, a o njenih kuharskih uspehih ne vem dosti oz. nič.Mislim, da je bolj kuhal njen bivši mož, igralec Boris Cavazza.

Alenka Strnad, kasneje Oldroyd, zdaj Resinovič, bolj znana kot Reza in vremenarka na POP TV, zdaj se ukvarja s svojo restavracijo, prideluje česen itd.

Tulio je znan in meni zelo ljub primorski pevec, starejši gospod, zelo šarmanten.

Diego pa je mlad operni pevec, pel je z Regino, poznam ga s tv ekrana, o njem in njegovem kuhanju ne vem nič.

O preostalih pa ne vem nič. Mogoče oddaje tudi ne bom kaj dosti gledala. A je najbrž težko izbrati super ekipo. Mnogi se s takimi stvarmi niti nočejo ukvarjati.

To sem napisala zato, ker jih nekako poznam, kaj hočemo, sem v penziji in tedensko prelistam Lady, zdaj Zvezde.

Kot vidite sem rumeno zelo podkovana.

Mamamia, saj vem, da nisi mislila nič slabega in vem, da se vsi tudi ne ukvarjate z znanimi.

 

naor

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

25. feb 2016 19:38

naor, zdaj se mi je posvetilo - že dolgo več ne berem lady in nisem na tekočem.

Moja generacija pa ne sodi več med znane, hehe ...

mamamia

the tina  

član od: 5.10.2013

sporočila: 302

26. feb 2016 6:53

Od te in podobih kuharskih oddaj mi je vsec kuhanje in nabiranje novih idej. Kdo kuha in njihova zivljenska zgodba me pa niti priblizno ne zanima. Zal je za gledanost bolj pomembno, da so izbrane osebe bolj zanimive za kamero, kuhanje pa postaja vedno bolj stranska zadeva. Vsaj moje mnenje je tako.

the tina

Alisea  

član od: 4.10.2013

sporočila: 76

26. feb 2016 8:54

Res zalosto. Ocitno res rabijo znane obraze, da dvigajo share. Ker kot vem, na italijanskem Masterchefu v pravilniku pise, da si lahko amaterski kuhar ne pa da se s tem profesionalno ukvarjas.....mi moramo vedno bit zgodba zase!

Alisea

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

26. feb 2016 10:51

Pa saj ti znani Slovenci niso profi kuharji, zato v tem res ne vidim kake naše posebnosti. So se pač snovalci odločili za kombinacijo znanih in neznanih tekmovalcev.

mamamia

tatjana66  

član od: 22.11.2006

sporočila: 95

9. apr 2016 18:21

V zadnji oddaji me je zbodel nasvet Jelene Diegu naj v biskvit moko vmeša kar z mešalnikom, češ da ona vedno tako dela. Seveda je imel pretrd biskvit in je izpadel. Jelena naj bi bila profi slaščičarka in me je ta nasvet zelo začudil.

tatjana66

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

9. apr 2016 19:01

Tudi jaz sem se čudila temu nasvetu in potem silni Jelenini žalosti ob Diegovem porazu in odhodu.

rrr

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

18. apr 2016 9:01

Ko spečeš precej biskvitov, že lahko narediš postopek, kot je Jelena svetovala Diegu, ko pa nekdo to dela prvič, pa je kak tak korak lahko usoden.

Tud sami se mi ne da moke ročno vmešavat, ampak jaz ne tekmujem, tu pa, ko ni veliko razlik v pripravljenih končnih izdelkih, odločajo malenkosti, kot je tokrat vmešavanje biskvita.

 

Negativno me je presenetilo, da so v to tekmovanje vključili znane slovence, pa ne vem, a je namen povečati njihovo prepoznavnost, al si je nekdo pač tako zamislil.

 

Sam Masterchef zelo rada gledam, nasploh takšne šove, Ramseyeve pa že skoz rada spremljam. Le škoda, ker je koncept tu tako, da si npr lahko skoz dober, izpadeš pa zaradi ene slabe jedi ...

anka

the tina  

član od: 5.10.2013

sporočila: 302

18. apr 2016 10:22

anka, priporočam ogled Masterchef Australia. Meni je izmed vseh najljubši. Malo drugače je zastavljen... izločanje je v več stopnjah, tako da te ne izločijo zaradi ene same slabe jedi. Pa večji poudarek je na kuhanju in manjši na tekmovalnosti in ostalih zadevah, ki nimajo veze s kuhanjem.

the tina

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

18. apr 2016 10:53

Na katerem programu ga je pa možno videti?

anka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti