Masterchef slovenija

ultranova  

član od: 30.11.2010

sporočila: 529

9. maj 2016 11:59

 Je mogoče kdo med vami bil na Mednarodnem  kulinaričnem festivalu Kranjska Gora 2016 ?

Malo izven teme sicer,je bila pa med sodniki tudi Alma,ki je v "živo",vsaj meni dosti bolj simpatična. Je bila super zadeva,vredna ogleda. Tudi hrana je bila  



ultranova

Sporočilo je spremenil(a) ultranova dne 09. 2016 11:59

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

12. maj 2016 7:49

Sinoči je bila oddaja po mojem okusu. Veliko lepih čustev, pa tudi dobrih jedi, torej se da.

 

naor

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

12. maj 2016 20:30

Vcerajsnja oddaja in nasploh ta sezona je ena zalost. Nic prikaza kuhanja, samo izdelki, nic kaj dosti poucnega. V ospredju je šov, spletkarjenje in tudi na račun tega se določene "kuharje" ohranja v oddaji. Kuhanje je zal postavljeno na stranski tir. Vidi se, da ko se sodniki oziroma producenti odlocijo da bo nekdo izpadel, ta izpade. Zanimivo zakaj Tomazevih zadnjih zlikrofov niso pokazali, ceprav mu prejsnje runde nikakor niso sle, in so vse do tistega trenutka na blizu pokazali, samo da je anka ostala v izlocilnem tekmovanju, njene zlikrofe so pa secirali. Bedno res tudi od sodnikov.

 

Ultranova, to ni bilo za sov za TV zato pa tako. Zalost ja

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

12. maj 2016 22:11

Kaj niti  pravila, ki ga sami postavijo se ne morejo držat..so rekli, da na balkon gre samo eden od tekmovalcev, potem sta šli pa obe ..Jelena in Kamala, kao "znane" Slovenke..sramota od producentov...ok, Kamala naj bi malo presolila, krožnik od Jelena pa vizualno ni nič obetal..mama ji peče profiterole, je rekla zadnjič, pa štrudlja tudi ni nikoli pekla, ji peče mama..in se ima za neko slaščičarko???..in poteme naj se eden dober amatarski kuhar vpiše v tak šou?...Bannanna imaš prav..Bedno....upam samo da ostana NIna...bi pa z veseljem vidla, da bi šla Jelena domov.

Vrtejbenka

testeninca  

član od: 19.2.2013

sporočila: 751

12. maj 2016 22:16

Vrtejbnka .

testeninca

Alisea  

član od: 4.10.2013

sporočila: 76

12. maj 2016 22:46

...niso armaterji..vsaj ne vsi.....niti tega pravila se niso drzali......

Alisea

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

13. maj 2016 11:04

Nima se smisla razburjat, scenarij je napisan, tu ni pristne tekmovalnosti, cilj je vzpodbujanje debat, kot jih mi tule včasih sprožimo ...

Resničnostni šov skratka. Včasih kaj pogledam, večinoma za nazaj, pa prevrtim naprej, tako da včasih samo ocene pogledam.

mamamia

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

13. maj 2016 13:53

Se ne bi mogla bolj strinjat. Saj te včasih zapelje, ampak potem se moraš spomnitit, to je resničnostni šov, ne kuharska šola, žal.

Ker če bi bilo drugače, bi včeraj Nina ostala v šovu.

 

naor

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

13. maj 2016 16:51

Mislim, da ne bi

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

13. maj 2016 19:19

Takole razmišljam: ne glede na to, da bi moral samo eden na balkon, sta šli obe, Jelena in Kamala. Mislim, da bi Jelena morala ostati in biti na izločitvenem testu skupaj s Tomažem in Nino. Na koncu sta oba tekmovalca  imela odlična krožnika in odločitev je morala biti enemu v škodo, to pa je bila Nina. Mnogo lažja odločitev bi bila, če bi bili vsi trije, pa so sodniki že prej prekršili pravila.Mimogrede, Nina ni moja favoritka, je ne poznam, a mislim, da je bila boljša od Jelene ves čas.

Menim, da so pustili Jeleno v šovu zato, ker prav ona dela šov, da ni tako enolično. Itak je to moje mnenje in je pravzaprav vseeno. Show must go on, ne?

 

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti