Prosim, če katera podari ali proda po simbolični ceni!

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

12. feb 2015 14:36

Lepo. Ampak, ojej, a se je gospa strinjala z javno objavo pisanja. Končno le vemo, kateremu niku se to pismo lahko pripiše. Če bi bila jaz v njeni koži, bi mi bilo sila neprijetno. 

Cila

Kotarca  

član od: 13.6.2010

sporočila: 614

12. feb 2015 14:47

V redu, Cila, morda imaš prav, sem zbrisala. Čeprav gledam na to drugače, zasebnost je tudi zame sveta. In v zapisu  ni bilo nobenih jasnih ali razpoznavnih  podatkov, zaradi katerih bi se morala počutiti neprijetno. Morda bi se počutil neprijetno  le tisti, ki  ji je kaj očital, tega  pa jaz ne vem. 

Le toliko, da sem bila prijetno presenečena nad iskreno  zahvalo  in da bom tej gospe, če bom lahko, zagotovo še pomagala.

Ker  ima mnogo več kot tisti, ki imajo vsega preveč.



Kotarca

Sporočilo je spremenil(a) Kotarca dne 12. 2015 14:49

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

12. feb 2015 15:18

Kotarca, razumem, da si vzhičena nad občutkom lastne dobrote, v končni fazi, naredila si nekaj dobrega, moti me tvoj odnos do tihih dobrotnikov, ki, četudi ateisti, delajo(mo), na primer, bolj v smislu evangelija po Mateju, poglavje 6 (poudarek na "v smislu")in mimogrede kdaj pa kdaj na glas povedo(mo) tudi kakšno kritično na račun dobrotnikov in prejemnikov dobrote.

lp

mzm

Kotarca  

član od: 13.6.2010

sporočila: 614

12. feb 2015 15:31

Jezusna, pa ne da sem komu stopila  na rep? 

In mzn,  nic  nisem vzhicena ,nasprotno.Sem prav vesela da Vas  je veliko dobrotnikov.Sploh tihih. 



Kotarca

Sporočilo je spremenil(a) Kotarca dne 12. 2015 15:33

XYWXYW  

član od: 6.1.2015

sporočila: 11

12. feb 2015 16:42

Kotarca je napisal/a:

V redu, Cila, morda imaš prav, sem zbrisala. Čeprav gledam na to drugače, zasebnost je tudi zame sveta. In v zapisu  ni bilo nobenih jasnih ali razpoznavnih  podatkov, zaradi katerih bi se morala počutiti neprijetno. Morda bi se počutil neprijetno  le tisti, ki  ji je kaj očital, tega  pa jaz ne vem. 

Le toliko, da sem bila prijetno presenečena nad iskreno  zahvalo  in da bom tej gospe, če bom lahko, zagotovo še pomagala.

Ker  ima mnogo več kot tisti, ki imajo vsega preveč.



Kotarca



Sporočilo je spremenil(a) Kotarca dne 12. 2015 14:49

Drage gospe!

Videla sem članek gospe Kotarce. Tudi napisala mi je, da bo nekaj objavila. Res je, objavila ni ničesar takega s čimer bi mene spravila v neprijeten položaj, bolj neprijetno mi je bilo včeraj, ko sem parim svojim dobrotnicam poslala sporočila in jih zasliševala, ker nisem takoj ugotovila katera je poslala paket, ker se podpisujete z vzdevki. Danes sem to rešila in gospej napisala par stavkov, sem bila pa zelo vesela, da je razbrala mojo hvaležnost, ker se ji trenutno drugače kot z besedami ne morem zahvaliti. Objem vsem mojim "angelčkom".

XYWXYW

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti