Kupim komplet ovalnih keramičnih pekačev

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

tema odprta - 28. jan 2015 17:06 | ogledi: 4.838 | odgovori: 4

Če se komu slučajno kje valja točno tak komplet, kot je na spodnji sliki, ga z veseljem odkupim. Zadevo se je pred ca 10 leti dobilo v vsaki malo bolje založeni vaški štacuni, danes pa je ne najdem niti s pomočjo googla. Proizvajalec žal ni nikjer pustil nobenega podpisa, sumim pa, da so pekači češkega porekla.

V.

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

28. jan 2015 20:52

Mogoče najdeš tu kaj podobnega (sama ne morem pregledati vseh zadetkov, ker nimam računa...

https://www.pinterest.com/frania69/polish-pottery-open-

Ali pa če v google images vneseš 'oval oven dish with handles', 'oval baker with handles' ipd.

Vso srečo~



Life is war against boredom~

Sporočilo je spremenil(a) MiriBon dne 28. 2015 20:58

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1687

28. jan 2015 20:57

Nekaj podobnega sem včeraj videla na Tržnici Koseze v  Ljubljani. V zgornjem nadstropju je ena taka luštna trgovina, kjer imajo keramiko...vse v modrem. Ko prideš po stopnicah gor, greš po D strani čisto do konca in potem zaviješ na desno, kjer je en tak hodniček.

Lp Saša

Mir in dobro!

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

28. jan 2015 22:01

Hvala obema; vse živo sem že prečesala, vendar še ni bilo pravega zadetka. Ob prvi priliki bom šla še na Tržnico Koseze, morda se mi nasmehne sreča.

Saj stvar ni življenjskega pomena; rada bi le presenetila in razveselila svakinjo, ki kljub kupu posode, ki jo ima, že lep čas občuduje točno ta komplet. Svojega ji pa ne dam, ker sem ga dobila v dar, pa še zelo všeč mi je

V.

ela113  

član od: 26.4.2011

sporočila: 134

29. jan 2015 11:14

VilmaS, jaz imam točno tak komplet pekačev. Dobila sem jih za poročno darilo in jih zelo rada uporabljam.

Sem prav šla preverit, če imajo kak žig spodaj, pa ni nič... Se pa spomnem, da jih je imela ena 'sosedova' poslovalnica (oddelek za dom) v mojem okolišu, a so jo že pred časom zaprli.

 

 

ela113

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti