Maloprostorska polica za začimbe

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

tema odprta - 14. jan 2015 11:49 | ogledi: 11.108 | odgovori: 6

Na internetu sem videla ponudbo ( in niso imeli več) za poličko za začimbe. Značilnost te poličke je bila majhna poraba prostora in praktičnost.

Izdelana je bila iz plastike, namesti se v element na strani, npr. desni in se na steno privije. Polica nato drsi na vodilu ven in noter. Začimbo izbreš tako, da potegneš ven stransko celo polico in nato vzameš, kar rabiš. Način je zelo pregleden, ker imaš zunaj celo polico pred nosom, predvem pa zavzame malo prostora, ker jo po uporabi potisneš nazaj v omarico. Ko je polica, ki je nadstropju, zunaj, omarice ne moreš zapreti.

Vem, da vas je več veščih iskanja na internetu, meni namreč ni uspelo, ker sem padla iz pinteresta, še več pa ima premalo prostora v kuhinjskih omaricah. Drži ?

 

Hvala za pomoč.

F r i n a

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

14. jan 2015 13:06

Vilmin link je najbližje, vendar ima vodilo na dno, iščem pa tisto na strani. Hvala.

MiriBon- hvala, je pa tudi dobra ideja, le prostora rabi več.

F r i n a

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

14. jan 2015 23:13

Prvi link je tisti, ki sem ga iskala. Vendar se mi zdi izbira zelo zanimiva. Na linkih sem si ogledala tudi drugo opremo za male kuhinje in sem bila presenečena, kaj vse prodajajo. Vredno ogleda in tudi kakega nakupa.

Hvala.

F r i n a

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

15. jan 2015 0:58

Ikea ima vec resitev. Oblikovno in funkcionalno meni najbolj sede

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti