Seksi pecivo za abrahama

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

3. jan 2015 13:40

Vendelina jr. je napisal/a:

 

 Draga moja, če misliš, da boš koga osvojila in šla eno bazo naprej s kvašenimi joškami....


Vendelina jr.

Mrbit pa bo. Kvašene vzhajajo.

lp

cervus

Sweetness Bakery  

član od: 28.8.2013

sporočila: 225

3. jan 2015 14:02

Vesnasaj, sicer ne vem od kod si, sem pa slišala, da je ena dala delati v Mlinopeku. Verjetno se da naročiti še v kakšni drugi pekarni. 

Sweetness Bakery http://www.220stopinjposevno.com

Sweetness Bakery  

član od: 28.8.2013

sporočila: 225

3. jan 2015 14:11

Vendelina jr. je napisal/a:

Drugače je pa takole: Ko ženska omeni "zelo dobrega prijatelja", s tem navede nekoga, za katerega je zelo zainteresirana, nista pa še v ljubezenskem odnosu. Edina verzija "zelo dobrega prijatelja", kjer pa ne bi bilo ljubezenskega odnosa v podtonu je to, da bi bil prijatelj gay 


Vendelina jr.

uf, s tem se pa ne strinjam. Imela zeloooo dobrega prijatelja. Žal je pokojni in še vedno ga "vidim" že par let na cesti in močno pogrešam. In niti slučajno mi na misel ni prišlo ljubezensko razmerje. 

Tudi zdaj imam zelo dobrega prijatelja moškega spola in spet, "čudno?", niti ne pomislim, na kakšno ljubezensko razmerje ali afero. 

In oba sta zelo hetero. 

Sweetness Bakery http://www.220stopinjposevno.com

vesnasajn  

član od: 26.12.2009

sporočila: 16

3. jan 2015 14:36

No, to pa zdaj moram komentirat. Kot dobrega prijatelja Imam v mislih nekoga ki ga poznam že dobrih 10 let. In ker pac praznuje naslednji teden 50. Smo mu imeli namen pripravit malo heca in smeha nas pa je večja družba. ?Če pa bi katera rada razglabljala o takšnih stvareh, pa naj odpre novo temo ampak ne pod kulinariko.

Sicer pa sem že našla pekarno, ki peče tudi takšne zadeve.

vesnasajn

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

3. jan 2015 17:05

Pa sta tako dobra prijatelja, da veš, da pri svojih letih nima težav s potenco? OK, potem pa kar.

Sonja

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

3. jan 2015 17:06

elaphus je napisal/a:

Vendelina jr. je napisal/a:

 

 Draga moja, če misliš, da boš koga osvojila in šla eno bazo naprej s kvašenimi joškami....


Vendelina jr.

Mrbit pa bo. Kvašene vzhajajo.

lp



cervus

Kvašeni lulčki tudi, pravi pa ne vedno.

Sonja

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

3. jan 2015 17:47

No, ja, kakor komu.  Meni se taki štosi ne zdijo smešni in ker se na srečo nikoli nisem znala prenarejat, jih hvalabogu nisem bila deležna. Mi je pa bilo od sile brezvezno, ko sem dala skozi par   ohceti in sem se ob vseh tistih abotnih igrah  vsekozi spraševala, pa ne samo jaz, ali smo res padli tako globoko, da se zabavamo lahko samo še, če koga spravljamo v zadrego 

Cila

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

3. jan 2015 18:15

Cila je napisal/a:

 Mi je pa bilo od sile brezvezno, ko sem dala skozi par   ohceti in sem se ob vseh tistih abotnih igrah  vsekozi spraševala, pa ne samo jaz, ali smo res padli tako globoko, da se zabavamo lahko samo še, če koga spravljamo v zadrego 



Cila

 

CIla, Odlično napisano! 

Vanja

kozamurnik

sporočila: 2311

4. jan 2015 7:15

Meni pa še vedno in  pri najboljši volji ni jasno, zakaj je taka  torta, pecivo ali karkoli že, smešna.

Pa ja se  tisti, ki pri takih umetnijah umirate od smeha,  ne režite tudi v kakih drugih, bolj verodostojnih situacijah?

murnik

fruza  

član od: 19.8.2012

sporočila: 108

4. jan 2015 15:44

Vendelina jr. je napisal/a:

fruza je napisal/a:

Iz kvašenega testa še nisem videla. Vem pa v kateri slaščičarni na našem koncu se da to naročit. So tako torto pred kratkim naročili za našo šefico, ki je praznovala abrahama in je tenutno samska, paprecej sitna oseba, pogosto brez razloga haha. No in moram reččt, da je proti mojemu pričakovanju torto dobro sprejela. Eni drugi  sodelavki tudi za abrahamapa smo kupili svečo v obliki luleka za natakjenim kondomom in zraven rdče tangice ,ona je pa umirala od smeha. Skratka, če se odločite za takšno darilo je res kot so že predhodnice rekle  vsakemu se to ne more podarit, treba je osebo dobro poznat. Jaz osebno tudi nisem zelo navdušena nad takšnimi darili.



fruza

 

Pomanjkanje smisla za humor na eni strani in presežek neslanosti na drugi strani sta premalo upoštevana momenta pri preučevanju zablod naše družbe.....

BTW, a pri vas ste že opravili štetje ustreznih kadrov in ocenili, da ni nobeden odveč - just askin'

 

 


Aja, še @anka - hvala, da si nas razsvetlila in izuluščila vprašanje, me ne bi nikoli prišle do bistva...
Vendelina jr.



Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 03. 2015 13:02

vendelina hm jaz zato vsekakor nisem odgovorna, če me pa že vprašaš pa je vsekakor kakšen premalo kot preveč.  A to si vprašala zato, ker imamo čas take neumnosti početi.  Jaz z izbiranjem darila nisem imela nič,samo denar sem prispevala kot vsi. Bodi pa brez skrbi , da niso kupovali med delovnim časom. Darilo je šefica dobila med pauzo, ona druga pa na kmečkem turizmu kamor nas je povabila na zabavo.

fruza

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti