Smrdljive zeljne glave

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1685

5. jan 2015 20:44

Naor...hvala za pohvalo...nekatere stvari je treba delati čisto po receptu, recimo princeske, nekaj pa naredim po svojem okusu in mi je super. Katarina pa itak vedno hvali, ker sama nima časa ne volje za kaj velikega ustvarjat v kuhinji. Eni smo pač za ples, drugi pa za kuhinjo.

LP, Saša

Mir in dobro!

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

6. jan 2015 15:56

Takole je s tem smradom od neobrezanih pujskov, najprej sem morala preveriti pri zanesljivih virih, to je z dobrim nosom in brbončicami. 

Če vas zanima kakšen približno ima neobrezan/prepozno obrezan pujs vonj, kupite 1 koren pastinaka, ga narežite in skuhajte in potem uporabite kot bi krompir za pire. Vonj, ki prihaja iz pare je zelo podoben temu od svinjine. Samo s pastinakom je na srečo tako, da nima nobenega motečega okusa. Enako velja za pečenega. Samo mene bi bilo v tem primeru strah, da bi zasmradila pol bajte. 

Vanja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti