Špageti

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

16. apr 2004 9:42

Moja izkuąnja s polivkami za testenine je naslednja... Kar je na meniju napisano, ąe ni nujno, da tudi imajo, ker moramo vedeti, da česar ljudje ne naročajo pogosto, ponavadi zamre tam na jedilnem listu... Jaz sem enkrat bila v neki zelo dobri ąpagetariji, kjer si si izbiral tudi, na kakąnih testeninah naj bi ti postregli polivke, ampak sedaj nimam pojma, kje je to bilo. Morda bo vedel kdo drug? Bila je v Ljubljani, morda pa sploh ne obstaja več? lp, lidka lidka Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 16. apr 2004 12:34:38

n24  

član od: 12.5.2003

sporočila: 76

16. apr 2004 10:21

Veliko vrst testenin in polivk imajo v Pizzeriji GALA v Lescah na Gorenjskem, ob glavni cesti (bivši Teksas). Ločeno si izbereš vrsto testenin in polivko, ki jo želiš.

malan  

član od: 10.9.2001

sporočila: 412

19. apr 2004 13:48

_zala_, hvala, očitno si moram kmalu omisliti kolesarski izlet tam okoli lidka, mogoče na Trubarjevi? Mi smo bili enkrat tam, je bilo dobro, a nisi imel kje sedet. Na http://www.mojagostilna.com/restaurants/index.php?action= je videti, da nekaj na trubarjevi (La Famiglia) še obstaja, nimam pa podatkov, kakšna je izbira Sporočilo je spremenil(a) malan dne 19. apr 2004 13:52:18

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

19. apr 2004 15:07

Ne, sori sigurno ni bilo na Trubarjevi, nekje drugje v Ljubljani, mogoče Bežigrad, Šiška? Res, ne morem se spomniti, pa tako bi ti rada pomagala... lp, lidka lidka

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

20. apr 2004 7:42

Jaz sem bila včeraj v Pizzeriji Piazza in imajo na izbiro kar precej testenin, ki ti jih pripravijo z omako po želji. Te imaš v meniju navedene na dveh straneh, tako z mesom kot brez, pa z morskimi sadeži, školjkami, gamberi... Za moje pojme je izbira kar pisana. Jaz sem jedla špinačne rezance z morskimi sadeži, ker jim je na žalost gamberov zmanjkalo. Pa še solatni bar imajo. Drugače ti pa priporočam še eno zadevo za Bežigradom, bivši Puccini v podhodu Plave Lagune, zdaj La storia, pa njihov bajni solatni bar. In seveda kulinarično nadstropje City Parka... Za začetek bo kar dosti. Loni Sporočilo je spremenil(a) Loni dne 20. apr 2004 07:46:24

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

10. feb 2006 16:02

Ob iskanju kake nove kombinacije za omako za današnje kosilo sem našla tole: http://int.primopiatto.barilla.com/lacucinaitaliana/lericettebar je v angleščini, upam, da vam bo večinoma razumljivo. Obstaja pa tudi italijanska in nemška različica strani. Idej in receptov toliko, da lahko od zdej naprej samo še pašto jemo! tjas Sporočilo je spremenil(a) tjas dne 10. feb 2006 16:20:17

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

10. feb 2006 16:53

Super link - grem po en jogurt in potem raziskovanje................................ Lumpica

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

10. feb 2006 17:45

La Gondola je pod hotelom Slatina, take zelene barve je, ob promenadi, ki vodi proti osrednjemu Zdraviliškemu trgu. Tam sem namreč lani bivala 14 dni, ko sem bila dovolj bolna, da mi je država plačala 14 dni okrevanja (da me lahkoše naprej izžema, tako kot vse vas tudi...). Res je super lokal, jaz sem pač tam jedla solate s sveže prepečenim esom, testenin pa res imajo ohohoho Le da lastnik ni Italijan, pač pa Iranec oziroma Kurd, ki je v Rogaško zalutal s Švedske. Sem ga namreč imela priložnost spoznati, Alija... Pa saj ni pomembno, kaj in od kod je, pomembno je, da je hrana res 1A. V Mariboru pa ima špageterja San Remo in tudi taverna Sicilia pa La padrino veliko izbiro omak in testenin. Mamamia mamamia

_ZALA_  

član od: 21.10.2003

sporočila: 982

11. feb 2006 23:57

No, danes smo spet bili v La Gondoli, zdaj je prenovljena, hrana pa ostaja še vedno suuuuuper! tudi mi se zdaj z lastnikoma že kar dobro poznamo, ker smo stalni gosti :) LP Zala

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti