Cenovno ugodnejši recepti iz moke

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

13. dec 2014 11:14

Gabriela je napisal/a:

Flekica, koliko si pa ti stara? Saj ne, da bi bilo pomembno, samo zanima me. Če ni to skrivnost.  Jaz, na  primer, skoraj 55. --Pa še tudi veliko sprašujem.

Ker očitno želiš popolnoma konkretne recepte, bi bilo lažje, če bi vedeli, ali nameravaš kuhati zase, za fanta ali moža, za majčkene otroke, ali ostarelega dedka... Tudi "recepti z moko" so v razponu od A do Ž. Od 1 do nešteto... LP, Gabi 



Gabi

 

Draga moja GAbriela, vrstnica, vsi tukaj sprašujemo, zato smo tu. In da odgovarjamo. A velikokrat tudi vprašanja, ki jih nekdo zastavlja, povedo največ o tistem, ki sprašuje. Flekica, koliko da je stara, očitno uživa v preračunavanju, iskanju najcenejših možnostih itd ... edino časa, ki je za to potreben, ne računa. Jaz pa tudi svojega ne bom izgubljala, da bi ji na krožniku prinesla nekaj, kar lahko  sama z levo roko najde in potem izračuna. 

Se mi zdi, da bo tudi izdelke iz moke za svoje pasje leglo pekla. Lahko noter še poceni sardele in brokoli flikne, če je seveda našla ustrezno ponudbo.

Sodim med tiste, ki z veseljem odgovarjajo in pmagajos kakšnim nasvetom, a kar je preveč, je vendarle preveč. 

mamamia

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

13. dec 2014 11:40

flekica je napisal/a:

Zanimajo me enostavni recepti iz moke, ki so ugodnejši doma kot če bi kupovali v trgovini . Tema je odprta za vse, ki delajo z moko.

 

 

 

Temo je spremenil(a) flekica dne 12. dec 2014 22:29

 

 

Eh, če mene vprašaš, flekica v svojem uvodnem in mogoče nadaljnih postih nič ne sprašuje, ampak samo pove, da nekaj dela. Tole, "zanimajo me recepti..." ni nič drugega kot izjava. Vsaj jaz, kadar prosim za pomoč, začnem zapis z: a pozna mogoče katera od vas....  Nekje vstavim še prosim....in zagotovo končam s "hvala" .

Njen drugi stavek je samo odvečen šum ali too much information. 

na tole, kar je flekica napisala, bi lahko odgovorili samo z "Me veseli, da si nam povedala."

Ne vem, zakaj se tako trudite z "resnimi odgovori". Po vsem, kar piše, jo imam za tečno nečimrnico, ki misli, da bi ji morali vsi vse k ta zadnji prinesti, brez vprašanja, prosim, hvala in razloga. Razlog je za razvozlanje problema precej pomemben, ker ugibanje je samo streljanje v prazno. In ne samo to, dovolite ji celo, da vas nadere, če slučajno kaj vprašate. 

 

 

Vanja

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

13. dec 2014 12:11

Matr ampak ti pa res znaš težit. Tečna si in zdaj že tudi dolgočasna .

hedonist

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12652

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

13. dec 2014 13:33

flekica Ana - 

Jaz bom iz cenovno ugodnega nakupa moke, v bližnji prihodnosti naredila pecivo, ki se imenuje prav po tebi

Ko imam čas in sem pri volji, prav rada spremljam tvoje hecanje in različne odzive na teme, ki jih odpiraš. Bi bilo pa res vse skupaj bolj pregledno, če bi vse združila kar v eno  

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

13. dec 2014 13:41

mamamia--

 

Ima predlog: odpri temo z naslovom flekica, pa tam sprašuj vse, kar te zanima. 


mamamia

Podpiram. Sem za. Takoj. Če bo kje odprta kaka peticija, jo takoj podpišem.

 

Sonja

flekica  

član od: 31.10.2014

sporočila: 75

flekica  

član od: 31.10.2014

sporočila: 75

13. dec 2014 20:55

babka1951 je napisal/a:

flekica Ana - 

Jaz bom iz cenovno ugodnega nakupa moke, v bližnji prihodnosti naredila pecivo, ki se imenuje prav po tebi

Ko imam čas in sem pri volji, prav rada spremljam tvoje hecanje in različne odzive na teme, ki jih odpiraš. Bi bilo pa res vse skupaj bolj pregledno, če bi vse združila kar v eno  



"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

 

Da narediš tako lepo pecivo kot na sliki, moraš pa res znati :)

Ana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti