Prosim za ideje za romanticno vecerjo

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

22. nov 2014 9:01

......in se ne dolgočasita ko sta v isti.

Lisa

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

22. nov 2014 9:09

zzak1977 je napisal/a:

Zdaj pa spita vsak v svoji sobi :)



Commis débarrasseur

 

Točno tako. A je kaj narobe s tem, saj gre za zavestno odločitev dveh partnerjev? In odkar je tako, se oba zbujava spočita in dobre volje, ker ni motenj spanja. Po 35 letih skupnega življenja se mi zdi  še najmanj pomembno, kje kdo spi. Sploh, ker sem za spanje vedno potrebovala prostor okoli sebe.  Nikdar marala dotikanja med spanjem. Pred in po ja, vmes pa nikakor.  Ampak, kot smo ugotovili, različni smo si.

 

Da pa ne seskamo samo ponoči in v spalnici smo pa že zdavnaj ugotovili, kajne? Ker res ubogi tisti, ki jim je za to primerna le spalnica in nočni čas, po možnosti z ugasnjeno lučjo. 

Tako da se ti, zzak1977, še kar stiskaj k svoji ljubi v zakonski postelji, mislm da si enkrat omenil, da ti to veliko pomeni. In prav je tako. Mi smo pač že mimo te faze. 

mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

22. nov 2014 9:10

Lisa je napisal/a:

......in se ne dolgočasita ko sta v isti.



Lisa

 

E, Lisa, hvala za tole. Točno tako.

mamamia

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

22. nov 2014 9:19

Sex ne igra prav nobene vloge pri skupnem spanju.

Commis débarrasseur

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

22. nov 2014 10:32

Ne vem, če imata kaj skupnega razočarana ženska in ženska, ki s humorjem gleda na sfiženo večerjo ter hkrati ceni vložen trud, govorim o hrani, ker če je zaradi neposrečene hrane sfižen cel kao romantičen večer, hvala, takega sopotnika ne potrebujem.
Vem, kaj je želela povedati Vendelina jr. in pred čim svari, je pa potrebno taki črno beli predstavitvi dodati nekaj vmesnih odtenkov.

 

zzak1977 je napisal/a:

Poleg tega nam restavracija ponuja njihov izbor jedi, njihov ambient in posledično tudi vzdušje tretje osebe.

Doma si ravno vzdušje pričaramo sami, z izborom jedi, pijače, glasbe, ambienta...delovat zna tudi kombinacija hotdoga, piva in slači pokra.

Ampak očitno sem jaz z nekega drugega planeta. Imam izgleda srečo, da je očitno tudi moja draga.
Commis débarrasseur

Kar nekaj nas je na tem drugem planetu, če ne na istem, pa vsaj na podobnem.

 

Amadej pa modro molči...

lp

mzm

Sandra_a  

član od: 6.12.2010

sporočila: 447

22. nov 2014 10:42

zzak1977 je napisal/a:

Če je to trud, potem res bolje ne.

Mi pa ne da miru. Če je res izdelek pred trudom, potem ostane na voljo precej ožji krog restavracij. Če upoštevam leta, mogoče finance niso nepomembne. Zraven prištejemo še kak after party z nekaj pijačami in taxi pa smo blizu stotaka. Sam sem imel podobno izkušnjo v svojih najstniških letih in sva šla k JB-ju, takrat se mi je zdelo, da bi za ta denar lahko kupil en rabljen avtomobil. Kar mi je ostalo od tega dogodka je spomin na vrhunsko srno in račun.

Poleg tega nam restavracija ponuja njihov izbor jedi, njihov ambient in posledično tudi vzdušje tretje osebe. 

Doma si ravno vzdušje pričaramo sami, z izborom jedi, pijače, glasbe, ambienta...delovat zna tudi kombinacija hotdoga, piva in slači pokra.

Ampak očitno sem jaz z nekega drugega planeta. Imam izgleda srečo, da je očitno tudi moja draga. Čeprav mi da Vendelina mislit, da ni tudi ona morda ena od razočaranih nesrečnic :S



Commis débarrasseur

 

Nisi z drugega planeta... Ali pa tudi, pa nas pač več od tam prihaja . Jaz niti slučajno ne spadam v klub ali divizijo razočaranih žensk, ki ne dobijo kar bi rade... Enostavno je točno to, kar si želim, da se moj dragi potrudi, da gre izven okvirov, da poskusi kaj novega. Zanj kuharija ravno to pač je in me niti približno ne moti, če izdelek ni popoln, mi več pomeni njegov trud, kot pa večerja v fancy restavraciji ... Vzdušje je vedno odlično, hrana in pijača je bila do sedaj ob takšni priložnosti pravzaprav zelo drugotnega pomena, upam, da bo še v bodoče tako... Pa še dober kuhar postaja na račun takšnih in drugačnih kosilc in večerjic .

Sandra_a

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

22. nov 2014 11:44

Kar se večerij tiče - vse ob svojem času in vsakomur, kakor mu ustreza. Prav nič ne zamujaš, če pri devetnajstih ne hodiš po restavracijah, jaz ne bi dala za nič na svetu tistih romantičnih večerij v študentski sobi, ko je bila Vindija gorgonzola na špagetih luksuz, da ni za povedat. Takrat, se mi zdi, se mi kaj lepšega sploh ne bi moglo zgoditi. Zdaj si pač lahko privoščim drugačne stvari, nič manj lepe in nič manj romantične. Svoje naredijo leta (milsim tista leta, ki jih preživiš z enim in isti romantičnim partnerjem), pa tudi obrabljeni hrustanci in stanje na bančnem računu. V vsem se lahko najde odblesk romantike, bodisi v sončnem zahodu ali v lesketanju mehručkov iz  Le Mesnil-sur-Ogera; stvar je tako ali tako precej banalna, odvisna od feromonov in endorfinov, ki so pri vseh enaki, sprožilci in odzivi nanje pa pri vsakem malo drugačni. In nimajo kaj prida s pametjo ali statusom ali klubsko izkaznico.

Sonja

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

23. nov 2014 8:13

zzak1977 je napisal/a:

Če je to trud, potem res bolje ne.

Mi pa ne da miru. Če je res izdelek pred trudom, potem ostane na voljo precej ožji krog restavracij. Če upoštevam leta, mogoče finance niso nepomembne. Zraven prištejemo še kak after party z nekaj pijačami in taxi pa smo blizu stotaka. Sam sem imel podobno izkušnjo v svojih najstniških letih in sva šla k JB-ju, takrat se mi je zdelo, da bi za ta denar lahko kupil en rabljen avtomobil. Kar mi je ostalo od tega dogodka je spomin na vrhunsko srno in račun.

Poleg tega nam restavracija ponuja njihov izbor jedi, njihov ambient in posledično tudi vzdušje tretje osebe. 

Doma si ravno vzdušje pričaramo sami, z izborom jedi, pijače, glasbe, ambienta...delovat zna tudi kombinacija hotdoga, piva in slači pokra.

Ampak očitno sem jaz z nekega drugega planeta. Imam izgleda srečo, da je očitno tudi moja draga. Čeprav mi da Vendelina mislit, da ni tudi ona morda ena od razočaranih nesrečnic :S



Commis débarrasseur




Le kaj bi jaz brez vas. Ste mi ena takšna figura, da dam kapo dol. Sarkazem, poznavanje zadev...wau. Tisto o pričaranem vzdušju, je točno to kar sem sam mislil. Ko sem še bil na žitaricah, sva z mojo bivšo sekala po bobi palčkah, poceni BAMBUSU (SloVin + Cola) ali po FANTA ŠPRICERU, zraven nažigala METALLICO/GN'R/IRON MAIDEN spote in uživala sto na uro. Ma kakšne večerje in visoka kuhinja. In tako sem jo že prvič presenetil, ter si naredil dobro podlago za nadaljnih 9 let skupnega življena.

Pomembno je s kom si in ako delita podobne interese.

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Gabriela  

član od: 25.10.2003

sporočila: 112

23. nov 2014 10:56

Veliko let je minilo od mojih najstniških, ampak tako takrat kot danes, bi mi bilo všeč, če bi mi moj dragi za presenečenje kaj skuhal. Pa tudi, če ne bi izpadlo ravno "oh in sploh". Se mi pa zdi tole od mamamie odlična ideja in  ni prezakomplicirano:

"Jaz sem mu predlagala zelene široke rezance, na krožniku naložene kot gnezda, in gor omaka iz morskih sadežev, seveda če to jesta.

Za posladek pa jagode oblite s temno čokolado in okrašene s svetlo.

mamamia"

Za mnogo ( romantičnih) deklet pa je zelo pomembno predvsem vzdušje - rožice, svečke, glasba....

 

Ups, zdajle vidim, da je rojstni dan že mimo.   Če je danes še vedno tvoja punca, potem je bilo vse ok, pa kakorkoli si se odločil. Vso srečo vama želim, 

Gabi

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

23. nov 2014 11:32

Gabriela je napisal/a:

Če je danes še vedno tvoja punca, potem je bilo vse ok, pa kakorkoli si se odločil. Vso srečo vama želim, 

Gabi

 

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti