Hotel kovač-osilnica

anaBC  

član od: 19.11.2014

sporočila: 6

tema odprta - 19. nov 2014 14:03 | ogledi: 22.332 | odgovori: 17

Pozdravljeni

Zanima me, če je bil mogoče kdo v tem hotelu Kovač pri Osilnici? Kakšne imate izkušnje. Glede na to da sem dobila kupon po ugodni ceni ne vem ali bi ga rezervirala ali ne, zato bi vas prosila za vaša mnenja, karkoli.

hvala za pomoč

anaBC

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

19. nov 2014 14:59

Enkrat sem se že odločila, da ne bom ogovarjala na vprašanja, ki jih zastavljajo čisto novopečeni člani.

  Pravzaprav me tole vprašanje spominja na "nagrado", ki sem jo, uh-la-la let nazaj dobila (beri, zmagala) od delodajalca. 

To make a long story short....kupon ni bil nič, kar so najprej oglašali, kar naj bi bil izlet nekam po želji: Plačana je bila hotelska soba z zajtrkom. Hotel in lokacija po izbiri (ene 10 jih je bilo) so bili kraji, do kamor bi se morala peljati ali z letalom ali z avtom. Za slednje je bila lokacija v stilu "been there - done- that-hated it". Izkoristiti bi morala lastni dopust, ki ga tukaj na žalost nimamo na pretek. Kupon je torej ostal neizkoriščen. 

Hotel, ki ga omenjaš, ima kar nekaj ocen na internetu, od Hotels.com, TA, Booking.com. Prečitaj, kaj pravijo in se odloči. Če si ena tistih, ki bi rada informacijo iz prve roke, ga tukajle ne boš dobila, ker nas osebno ne poznaš.

Preveri tudi cene hotela na internetu in preračunaj, da te mogoče izlet do tja ne bo stal več, kot si lahko privoščiš. Tako je bilo namreč v mojem zgoraj opisanem primeru.

 

 

Vanja

SMARTY1  

član od: 26.2.2014

sporočila: 2750

19. nov 2014 15:14

Vnaprej se opravičujem avtorici teme, ker bom zastavila eno vprašanje čisto mimo...

Vanja... kakšna je razlika med novimi in starimi člani?? To me pa res zanima  ...

SMARTY1

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

19. nov 2014 15:21

Smarty1, valjda nisem edina, ki sem opazila, koliko "novo včlanjenih" postavi vprašanje, me odgovarjamo, oni pa ne bu ne mu.  

Vanja

SMARTY1  

član od: 26.2.2014

sporočila: 2750

19. nov 2014 15:24

A tako.. hvala Vanja za odgovor  .

SMARTY1

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

19. nov 2014 15:44

V Deželi Petra Klepca je lepo, lepše, najlepše, temu ni oporekati. Morda še lepše spomčladi, poleti, zgodaj jeseni kot zdaj, ko je dan kratek.

Sama lokacija mi je poznana iz časov, ko je bila le gopstilna in še ni bilo hotela, lastnik je bil oče zdajšnjega. In vedno so bili zelo prijazni.

Najbrž ti s svojim odgovorom ne bom kaj posebej pomagala, zagotovo pa ne manj kot katera druga. Sama sei ne bi pomišljala iti tja, bi imela kaj početi v onih krajih. Pa ne le za en vikend. Kljub temu, da je do tja kar nekaj ovinkov, ki jih moraš prevoziti.



rimljanka

anaBC  

član od: 19.11.2014

sporočila: 6

19. nov 2014 16:45

Pozdravljene, zahvaljujem se vam res za vse odgovore..:) in res je ja da sm nova na tem forumu. se izkreno opravičujem, ampak res sem rabila pomoč, ker ponekod tako hotele hvalijo in nakoncu ko prideš tja je pa use skp bolj bogo. zato sem se odločila napisat sem gor da vsaj dobim od katere mogoče kakšno izkušnjo, da vidim če se mi res splača. 

in res hvala vam lepa..:)

anaBC

SMARTY1  

član od: 26.2.2014

sporočila: 2750

19. nov 2014 17:09

Ana, dobro nam došla .

SMARTY1

Rebeka  

član od: 1.10.2001

sporočila: 563

19. nov 2014 18:44

Evo moje letošnje izkušnje:

Cesta do tja se vleče kot kača....ovinek na ovinek, sicer je malo odvisno tudi po kateri poti se pelješ. Midva sva tja izbrala še pot čez hrib .

V hotelu so zelo prijazni, sobe so čiste hrana pa zelo dobra. Za večerjo je bil sicer samo en meni (predjed, glavna jed in sladica) ampak kljub moji izbirčnosti je bilo vse za pojest in zelo dobro. Midva sva hodila na rafting, do izvira Kolpe,...in je bilo super. Vendar kaj bi počela tam takšen čas nimam pojma. Vasica je zelo mala. Jaz sem bila takrat malo razočarana edino nad njihovim wellnessom. Bilo je avgusta in je bil jakuzzi za moje pojme prehladen (28°C), savne pa niso delovale - vrjetno zaradi lepega in toplega vremena ni bilo povpraševanja. 

Rebeka

majaos  

član od: 14.5.2012

sporočila: 510

19. nov 2014 19:30

toplo priporočam (izpobala sem predvsem welnes ponudbo  in uživala), baje da je pa tudi gostinska ponudba zelo dobra, da o lepotah narave in rekreativni ponudbi ne govorim 

majaos

koleraba56  

član od: 25.8.2010

sporočila: 14

19. nov 2014 20:25

menda Hrvati zahajajo tja in to prav radi,tako pravijo

koleraba56

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti