Kuharska knjiga za srednjo gostinsko šolo

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

19. nov 2014 13:07

@ rimljanka

Napad je vsekakor, najboljša obramba.  Naj bo nesramna in zlobna.... velikokrat ste mi očitali, ko sem o svojih bližnjih  pisala iskreno.... ja, dosti let imam , in zato vse napišem tako zelo iskreno... naj bo tebi prav, ali pa ne... meni je to čisto vseeno....hebe si mi, je nekoč napislala naša miška...

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

19. nov 2014 14:14

Sem čisto namerno napisala par slovničnih napak...

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

luccka  

član od: 8.12.2007

sporočila: 229

19. nov 2014 15:11

Kolikor se spomnim, ko sem jo jaz iskala...
V knjigarnah te stare dobre knjige nimajo več, ampak prodajajo novo verzijo učbenika, ki jo sestavljata 2 knjigi. V eni so nasveti in tehnike, v drugi pa recepti. Meni je žal, da nisem raje kje poiskala stare verzije, ker v novi ni niti pol toliko receptov. Pa še po abecedi niso razvrščeni, kar je včasih malo nerodno. 

 

                   

 

Če dajem napačne informacije me prosim popravite.                    

luccka

Mura  

član od: 12.1.2019

sporočila: 1

13. jan 2019 8:55

Jaz pa iščem tole knjigo če jo ima mogoče katera doma? 

Mura

laura27  

član od: 1.6.2009

sporočila: 122

13. jan 2019 12:29

Jaz jo imam ampak ni na prodajo. Kot je luccka napisala en post višje pa je kuharstvo za vsakogar od dzs založbe ponatis te knjige in jo boste verjetno lažje dobili kot to ki iščete. 

Laura

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti