Valjano testo

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12640

12. nov 2014 23:53

 Pa si sigurna, da ne bo kdo ponoči...



mopsika

Sporočilo je spremenil(a) mopsika dne 12.nov 2014 23:59

SMARTY1  

član od: 26.2.2014

sporočila: 2750

13. nov 2014 6:16

Rock on, me veseli da ti je zavitek všeč .

Bannanna, ta tvoj recept sem komaj včeraj najdla, izgleda odlično. Ga kmalu naredim .



SMARTY1

Sporočilo je spremenil(a) SMARTY1 dne 13.nov 2014 06:16

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

13. nov 2014 7:19

Rock on, a ni štrudel najboljši še topel? Sicer pa lepo, da ti je uspel.

Tudi jaz ga bom danes sprobala po tem receptu.

Nena

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

13. nov 2014 9:17

Ja, tisto 'ponarejeno' vlečno testo je res zakon.

Life is war against boredom~

Rock on  

član od: 12.11.2014

sporočila: 6

13. nov 2014 13:24

Skoraj smo ga že pokončali, zavitek namreč..kaj  happy k mi je uspel nb, verjamem da je štrudl boljši dokler je še topel a kar vem zase ga imam raje, ko se shladi..mopsika, še dobr da moja starejša spi k čok ko enkrat mrkne bi lahko vse iz stanovanja izginilo i nikom ništa

Če lahko še neki omenim, zadnjič sem delala bajadero po zelo simpl receptu, ki sem ga našla tu..vse je bilo O.K., zataknilo se mi pa je pri čok. glazuri, že ko sem jo topila z margarino na sopari je bila bolj kremasta kot tekoča..shlajena na bajaderi pa je bila živ polom

Lomila se je k pr norcih, na koncu je bil videz moje 'mojstrovine' k da bi bila pod prešo, uff..kaj sem naredila narobe pri glazuri???

Rock on

Vanilija  

član od: 18.8.2005

sporočila: 208

14. nov 2014 11:04

Rock on je napisal/a:

Če lahko še neki omenim, zadnjič sem delala bajadero po zelo simpl receptu, ki sem ga našla tu..vse je bilo O.K., zataknilo se mi pa je pri čok. glazuri, že ko sem jo topila z margarino na sopari je bila bolj kremasta kot tekoča..shlajena na bajaderi pa je bila živ polom

Lomila se je k pr norcih, na koncu je bil videz moje 'mojstrovine' k da bi bila pod prešo, uff..kaj sem naredila narobe pri glazuri???

Po mojih izkušnjah se za glazuro namesto margarine ali masla bolje obnese sladka smetana. Nič ne poka, okusnejša je, edino bolj mehka v primerjavi z margarinasto.

 

Tukaj je en preverjeno odličen recept zanjo.

Vanilija

Vesnuska  

član od: 1.1.2011

sporočila: 944

14. nov 2014 14:04

Tudi glazura z dodatkom olja se ne lomi. Meni je tudi najbolj okusna glazura s smetano, kadar pa hočem, da je trda, a se vseeno lepo reže(z vročim nožem seveda), dodam olje.

Vesnuska

Rock on  

član od: 12.11.2014

sporočila: 6

14. nov 2014 20:18

Vesnuška in Vanilija, še ta vikend sprobam in javim k bom na finišu..hvala lepa punce za nasvete..

Rock on

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti