Živila (potrebujem pomoč)

flekica  

član od: 31.10.2014

sporočila: 75

18. nov 2014 12:06

rebecca je napisal/a:

flekica je napisal/a:

Kakor jaz poznam forume lahko napišeš samo eno vprašanje in potem ti ljudje napišejo odgovore in ti sploh ni potrebno odgovarjati. Kako lahko pričakujem pomoč in nasvet? Pisala sem pod recepti/ nasvet.

Patka trenutno ne potrebujem pomoči pri kuhanju. Če pa kaj seveda ne bom vedela bom pa vprašala. Če ti pa po pravici povem. Mogoče se na prvi videz zdi, da imam tako veliko časa, ko pišem na forum, da rabim določena živila po nizki ceni in se mogoče nekaterim tukaj zdi, da vsak dan hodim od ene trgovine do druge in gledam za cene kot zmešana  ampak ni tako saj najprej malo pogledam sama po spletu in če mi kdo napiše kaj koristnega napišem na hitro  mail ali pa na hitro pokličem in se potem na koncu odpravim v določene trgovine . Temo na hitro pogledam če mi kdo kaj koristnega napiše in grem dol. Če pa imam delo na računalniku pa grem na hitro pogledati in odpišem med tem časom...Mislim pa, da tisti delijo svoje recepte z drugimi, ki potrebujejo nasvet pri kuhanju tako kot jaz pri rezancih. Trenutno pa potrebujem pomoć pri hrani.


Ana


Sporočilo je spremenil(a) flekica dne 17.nov 2014 23:22

 

Kot jaz poznam forume ti eno vprasanje prinese ogromno ogledov in nic odgovorov.

 



"Stressed is desserts spelled backwards!"

 

To imaš pa prav ja. Veliko ogledov in nič odgovorov. Najbolje je, da na forume sploh ne hodiš ali pa napišeš samo eno dolgo sporočilo in si vzameš čas, da te drugi bolje razumejo in pogledaš odgovore, tako se mi zdi. So mi pa tudi drugi rekli, da je bolje, da sploh ne hodiš na forume če ti ni treba. Kar se tiče ostalih, ki ste mi radi pomagali hvala za pomoč.  Moja prisotnost na forumu pa ne bo več tako pogosta.

 

 

Ana

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

18. nov 2014 12:38

flekica je napisal/a:

rebecca je napisal/a:

flekica je napisal/a:

Kakor jaz poznam forume lahko napišeš samo eno vprašanje in potem ti ljudje napišejo odgovore in ti sploh ni potrebno odgovarjati. Kako lahko pričakujem pomoč in nasvet? Pisala sem pod recepti/ nasvet.

Patka trenutno ne potrebujem pomoči pri kuhanju. Če pa kaj seveda ne bom vedela bom pa vprašala. Če ti pa po pravici povem. Mogoče se na prvi videz zdi, da imam tako veliko časa, ko pišem na forum, da rabim določena živila po nizki ceni in se mogoče nekaterim tukaj zdi, da vsak dan hodim od ene trgovine do druge in gledam za cene kot zmešana  ampak ni tako saj najprej malo pogledam sama po spletu in če mi kdo napiše kaj koristnega napišem na hitro  mail ali pa na hitro pokličem in se potem na koncu odpravim v določene trgovine . Temo na hitro pogledam če mi kdo kaj koristnega napiše in grem dol. Če pa imam delo na računalniku pa grem na hitro pogledati in odpišem med tem časom...Mislim pa, da tisti delijo svoje recepte z drugimi, ki potrebujejo nasvet pri kuhanju tako kot jaz pri rezancih. Trenutno pa potrebujem pomoć pri hrani.


Ana


Sporočilo je spremenil(a) flekica dne 17.nov 2014 23:22

 

Kot jaz poznam forume ti eno vprasanje prinese ogromno ogledov in nic odgovorov.

 



"Stressed is desserts spelled backwards!"

 

To imaš pa prav ja. Veliko ogledov in nič odgovorov. Najbolje je, da na forume sploh ne hodiš ali pa napišeš samo eno dolgo sporočilo in si vzameš čas, da te drugi bolje razumejo in pogledaš odgovore, tako se mi zdi. So mi pa tudi drugi rekli, da je bolje, da sploh ne hodiš na forume če ti ni treba. Kar se tiče ostalih, ki ste mi radi pomagali hvala za pomoč.  Moja prisotnost na forumu pa ne bo več tako pogosta.

 

 



Ana

 

Škoda. Zadnje dni mi prav polepšaš dan ko prebiram tvoje odgovore

Issi

sol 63  

član od: 11.2.2008

sporočila: 39

19. nov 2014 0:15

Flekica najbrž postavlja svoj biznis pasjih briketov.

Prav.

Najbojše odgovore bo nagradila z zlato delnico podjetja, takoj ko bo ta na borzi.

Torej,

Flekica, najceneje brokoli kupiš v TS, na "veletržnici", o tem pa je že bilo pisano. Upoštevaj. Če greš tja v soboto, ti zelenjavo in sadje dobesedno mečejo v hrbet. Četudi ni najlepši, je za tisto kar mislim, morda brcam v temo, čisto ok!

Npr. za zabojček, ki tehta do 5kg, včasih hočejo samo 1-2 €.

Jaz ga kupim in iz olupljenih stebel in stebelc (zgornji del je običajno neugleden) naredim nenadkriljivo dobro in zdravo juho.

 

Ne vem kaj mi je, sem že hotela zelo pikro na vse tvoje pisanje odgovoriti...

Zgleda, da sem danes v dobrih odnosih s človeštvom hihihi.

Pa veliko uspeha!



Življenje je praznik, življenje ni delovni dan!

Sporočilo je spremenil(a) sol 63 dne 19.nov 2014 00:23

jkd  

član od: 9.4.2007

sporočila: 144

19. nov 2014 9:39

sol 63 je napisal/a:

Flekica najbrž postavlja svoj biznis pasjih briketov.

 

Zgleda res tako, samo ne vem, kakšen bizniz si obeta od briketov iz najcenejšega brokolija in najcenejših rib/jetrc :P

Glede na to, da je s prvim nickom iskala recepte za brikete, sedaj z drugim poceni sestavine, lahko pričakujemo še eno reinkarnacijo, ko bo iskala potencialne kupce za svoje brokolijeve brikete ;)

jkd

flekica  

član od: 31.10.2014

sporočila: 75

19. nov 2014 12:39

jkd in sol 63, napisala sem, da ne potrebujem vse za psa saj tudi pes ni edini, ki hrano je. Brikete pa ne nameravam delati doma, ker jih tudi ne znam HALO. A ti nimas drugega dela v življenju kot brati pisanje na forumu...

Daj, poisci si koga drugega, da bos stresala svoje značajske lastnosti. Namesto, da se ukvarjaš z mano, se ukvarjaj s seboj.

Ana

patka  

član od: 16.8.2008

sporočila: 372

19. nov 2014 12:45

Flekica prav je, da si samozavestna,  a zraven vsekakor sodi tudi prijaznost. Če nekaj sparšuješ moraš pričakovati tudi take odgovore ki ti niso všeč. Pri odzivu na to pa poveš marsikaj o sebi. Ti, žal, zelo malo pozitivnega.

patka

bertika  

član od: 20.2.2009

sporočila: 15

19. nov 2014 12:49

Flekica pod nujno potrebuje šnelkurz Osnove bontona in uporaba v vsakdanjem življenju...

 

bertika

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

19. nov 2014 12:51

Kaj no, če pa flekica ne loči med forumom in izpolnjevanjem vprašalnika

lp

mzm

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

19. nov 2014 15:50

flekici ne bi škodilo, da bi se tudi ona malo sama s sabo ukvarjala, kot drugim svetuje, naj se.

Ampak je kategorija ljudi, ki jim ni pomoči, in naj tako tudi ostane. Čeprav, tista njena, da recepte pišejo tisti, ki potrebujejo nasvete, je pa itak zmagovalna in že zaradi tega smo lahko veseli, da je flekica tu med nami ... 

mamamia

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

19. nov 2014 17:49

Kakor koli, Flekica je neprecenljivo poživitev na tem forumu. Malo je takih, ni  kaj. In prov naredu bom en džiro po štacunah, da najden najbolj poceni brokolije, pa jetrca in filete ribc pa četudi vzamem en dan dopusta, majke mi :)

hedonist

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti