Živila (potrebujem pomoč)

flekica  

član od: 31.10.2014

sporočila: 75

14. nov 2014 17:31

hedonist je napisal/a:

Zanima me Flekica koliko pa pravzaprav rabiš tega brokolija al brstičnega ohrovta ? Tono , dve , tri ?? ker če ga rabiš samo kilo morda dve, potem pri tem projektu iskanja najnižje cene ne boš glih ne vem kako prišparala . Enako je z ribami oziroma še slabše, saj filirane in prečiščene ribje fileje po nobeni tržni zakonitosti ni mogoče dobiti po ceni 2, 3 evre. V mislih imam kvalitetne ribe seveda.



hedonist

 

Hj zadnjič sem vzela v EvroSpinu  v Italiji 600 g za 1 evro brokolija, vzela pa sem 15 vreč, ki so bile zmrznjene vrečke. Mislim pa, da je bila ravno akcija. Nisem prepričana. Pač brokoli pride tam okoli 4 evre in pol ali dražje. Se pa dobi tudi za manj. Ko bom vedela v katerih trgovinah je ceneje bom šla pač tam kupovati.

flekica

flekica  

član od: 31.10.2014

sporočila: 75

14. nov 2014 17:46

mopsika je napisal/a:

 potem pa ti svetujem, da vsak teden dobro pregledaš letake vseh trgovcev in njihove ponudbe, akcije itd. ,ki jih vsi dobivamo na dom. 

 



mopsika

 

Hvala za pomoč.

flekica

slivovi cmoki  

član od: 7.8.2012

sporočila: 444

14. nov 2014 20:28

Življenje nas zmore spravi tudi v situacije, ko smo pripravljeni dati od sebe vse, da bi spremenili ali pa popravili kar se še da, pa tudi, da si ne bi očitali, da nismo nič storili ...

 

Lp

slivovi cmoki

flekica  

član od: 31.10.2014

sporočila: 75

17. nov 2014 7:37

Lahko še ostali še kaj napišete ....kje se kaj dobi.

Ana

flekica  

član od: 31.10.2014

sporočila: 75

17. nov 2014 7:40

terlikar 1 je napisal/a:

Za ceno zmrznjene zelenjave se splača pogledati tudi tukaj ( ne držijo samo sladoleda) http://www.leone.si/novice/industrijska-prodajaln 



Bernarda

 

Sem jim pisala pa mi niso nič odpisali. Mogoče pa se samo oglašajo na telefon.

Ana

kozamurnik

sporočila: 2311

17. nov 2014 8:31

Ampak se vedno ne vemo zakaj rabis  oz .  koliko  Imas?  bi bilo lepo da clani vedo,zakaj se trudijo z info...

 

 

 

.

murnik

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

17. nov 2014 10:27

flekica je napisal/a:

terlikar 1 je napisal/a:

Za ceno zmrznjene zelenjave se splača pogledati tudi tukaj ( ne držijo samo sladoleda) http://www.leone.si/novice/industrijska-prodajaln 



Bernarda

 

Sem jim pisala pa mi niso nič odpisali. Mogoče pa se samo oglašajo na telefon.



Ana

Kaj pa če bi se oglasila direkt v trgovini? Saj ne rabiš hoditi v Ajdovščino, jo imaš tudi v Novi Gorici.

Bernarda

flekica  

član od: 31.10.2014

sporočila: 75

17. nov 2014 18:50

kozamurnik je napisal/a:

Ampak se vedno ne vemo zakaj rabis  oz .  koliko  Imas?  bi bilo lepo da clani vedo,zakaj se trudijo z info...

 

 

 

.



murnik

 

Rabim za različne stvari, ki jih kuham doma in ni samo za psa. Za več različnih receptov rabim.

Ana

flekica  

član od: 31.10.2014

sporočila: 75

17. nov 2014 19:00

Ni mi pa jasno kaj ti bo pomagalo če ti povem za katere določene recepte rabim. Saj mi na tak način, da veš moje recepte, ki jih kuham doma ne boš mogla nič več pomagati kot pa si mi do zdaj.

Ana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti