Pomivalni stroj indesit

gladiola  

član od: 11.4.2006

sporočila: 100

tema odprta - 11. nov 2014 14:17 | ogledi: 6.350 | odgovori: 4

Imam pomivalni stroj INDESIT model DVGN 623 IX. Pomivalec mi na kozarcih in steklenih pokrovkah pušča sledi oz. posušene kapljice oz. sploh ne vem kako bi opisala.Na forumu sem zasledila, da se lahko regulira tudi količina soli ki se dodaja. Moj pomivalec tega nima ali pa ne vem kje bi se to lahko reguliralo. V glavnem sol imam dodano.

Povejte mi kolikokrat dodajate sredstvo za izpiranje v tisto plastično posodico v pomivalcu? To sredstvo je vedno enako v posodici, nič se ne porabi. Mislite, da mi ga ne dozira dovolj oz. na kak način ga sploh dozira? Tisti regulator za sredstvo za izpiranje sem že regulirala na 5 pa zopet na 3, pa še vedno so pokrovke pikaste.

Kaj bi še lahko bilo?

gladiola

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

11. nov 2014 18:45

Verjetno je problem v dozirni posodici,če je skoz enako..torej ti ga sploh ne dozira...če bi bila sol,bi imela motne kozarce..nimaš v navodilih napisano kje se regulira...ne bi pa vedela povedati na koliko časa doziram tekočino za sijaj,ker nisem pozorna..se mi prižge lučka in takrat dodam...

lp goga

gladiola  

član od: 11.4.2006

sporočila: 100

12. nov 2014 8:16

jaz imam nek starejši model in nimam indikatorja za doziranje sredstva za izpiranje. indikator imam samo pri doziranju soli. kaj pa bi bilo zdaj najboljše? pokličem in vprašam kakega serviserja?

gladiola

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

12. nov 2014 16:35

Najbolje :)..

lp goga

milja44  

član od: 2.1.2014

sporočila: 152

13. nov 2014 17:51

To, da so pikice na posodju je sigurno znamenje, da sredstvo za izpiranje ne deluje. Lahko, da je dozirnik zamaščen in ga je potrebno nežno ščistiti. Če to ne pomaga, pa se informiraj na servisu. Sama sem imela enake težave pri stroju Gorenje, pa se mi je posrečilo s čiščenjem.

Lep pozdrav in brezhibno delovanje stroja želim.

milja44

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti