Gnetilni kavlji

Snežna  

član od: 10.8.2005

sporočila: 104

tema odprta - 1. nov 2014 7:13 | ogledi: 7.103 | odgovori: 6

Pozdravljeni!

Imam navaden ročni mikser Gorenje. Testa sem se navadila delat z gnetilnimi kavlji. Žal se je eden od kavljev zlomil...Lepo prosim, ali ju ima kdo viška ali pa kavljev enostavno ne uporablja in se samo valjajo po predalih?

Pripravljena sem ju tudi plačat..-.

Hvala lepa in mirne dni,

Snežna

nodika  

član od: 19.2.2010

sporočila: 190

1. nov 2014 8:14

Meni se je pokvarilo že kar nekaj mikserjev in se mi zdi da bi nekje morala imeti metlice in gnetilne kavlje.

Bom poiskala,vi pa dodajte sliko da vidim če so iste.Lp

nodika

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

1. nov 2014 9:07

Tudi pri nas so eni v predalu, pa ne vem, katere firme. Res bi bila nujna fotografija, da ne pošiljam(o) nečesa, kar ni pravo.

rimljanka

nodika  

član od: 19.2.2010

sporočila: 190

1. nov 2014 10:18

Ja jaz jih imam in vam jih z veseljem podarim.Od kod pa ste?

nodika

Snežna  

član od: 10.8.2005

sporočila: 104

1. nov 2014 15:47

Suuuper nodika, hvala! Že pišem ZS.

Lp

Snežna

Rebeka  

član od: 1.10.2001

sporočila: 563

17. maj 2015 13:00

Pozdravljeni,

imam veliko prošnjo  doma imam moulinex (easy max perfect) mešalec s katerim sem super zadovoljna, zadnjič pa se mi je pri miksanju bolj trdega testa zlomila metlica za stepanje (tista za stepanje beljakov, smetane...za biskvitno testo). Sem iskala že na pooblaščenih servisih in delov za ta mikser nimajo več (star kakšnih 10 let)  je mogoče imela katera ta mikser in se ji je pokvaril, metlice so pa ostale v kakšnem predalu? 

Gre za tak mešalec...seveda starejšo različico

http://www.moulinex.com.tr/products/food-preparation/han

 

Rebeka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti