Skupinski spletni nakup hrane za živali

Joan  

član od: 12.12.2006

sporočila: 153

tema odprta - 29. okt 2014 20:48 | ogledi: 11.346 | odgovori: 39

Pozdravljeni,

naša brezzoba mačkona v zrelih letih se prehranjujeta samo še s pripravljeno hrano za mačke (cmočki v vrečkah). Našla sem  

http://www.zooplus.de/shop

kjer so cene res ugodne, kar nekaj uporabnikov iz Slovenije pa je na navedeni strani že kupovalo in bilo zadovoljnih. Strošek poštnine v Slo je 6.90 eur, ob nakupu nad 99 eur pa poštnine ni.

Sicer obstaja še slovenska različica stranihttp://www.zoohit.si/,  kolikor pa sem gledala so artikli dražji.

Zanima me, če se mi želi kdo pridružiti pri skupinskem nakupu (da dosežemo brezplačno poštnino). Vaš strošek bi bila cena artikla, objavljena na strani. Prevzem artikla bi bil prihodnji teden v Ljubljani ali na Vrhniki.

 

Resni interesenti mi lahko pišejo na   

 

 



Joan

Temo je spremenil(a) Joan dne 29. okt 2014 20:50

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

29. okt 2014 21:26

Zakaj pa ne kupiš hrane za 100€? Jaz vedno po dva žakla vzamem in je to to,. 

DBpek  

član od: 19.6.2012

sporočila: 994

30. okt 2014 6:56

Malo še poglej na Zoohit.cz. Ne vem točno katero hrano gledaš, samo verjetno je tukaj najceneje. 

 

Ko sem še jaz kupoval, je bilo tukaj najceneje. Pri veterinarju 86 eur, zoohit.si 76 eur, zoohit.cz pa 58 eur. Poleg tega je bila poštnina nad 50 eur zastojn. Dobiš pa v 3 ali 4 dneh. 

 

Tudi če malo pogledaš po drugih forumih domačih živali boš videla, da jih veliko naroča na cz.

DBpek http://www.easy-recepti.com

Joan  

član od: 12.12.2006

sporočila: 153

30. okt 2014 9:40

bannanna je napisal/a:

Zakaj pa ne kupiš hrane za 100€? Jaz vedno po dva žakla vzamem in je to to,. 



Zato, ker bi to prislo cca 95 kg Friskies cmockov v vrecki (950 kom), kar je prevec tako glede na rok uporabe, kot glede na pricakovano zivljenjsko starost danes 14 letnih mackonov.

 

@DBpek, hvala za link, bom pogledala cene!

Joan

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

30. okt 2014 11:48

Naši mačji in pasji artikli socenejši na ZOOHIT.SI, tu je tudi nad 39 evrov naročila zastonj poštnina.

Loni Makaroni

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

30. okt 2014 11:55

Če dva mačkona pojesta vsak po eno vrečko na dan, je 950 vrečk za leto dni in slaba dva meseca - če sta doživela 14 let, ni vrag, da ne bosta še kakega zraven... lp, proxima (z najboljšimi mačjimi željami)

Riddle  

član od: 15.1.2009

sporočila: 418

30. okt 2014 12:46

Ne samo mačja, tudi pasja hrana je na zoohit.cz napol zastonj....glede na cene pri nas. 

Lp od R.

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

30. okt 2014 15:01

Hrana, ki jo kupujem za našega psa, je na zooplus cenejša, kot na zoohit.cz. Na zoohit.si pa res najdražja, a ne toliko, da bi se mi zdelo nujno menjati dobavitelja. Ne rečem, če bi imela psarno ali 10 mačk, pri enem srednje velikem kužonu je pa letni prihranek enak strošku za 2 tortici.

Cila

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

30. okt 2014 15:48

Loni je napisal/a:

Naši mačji in pasji artikli socenejši na ZOOHIT.SI, tu je tudi nad 39 evrov naročila zastonj poštnina.



Loni Makaroni

Tudi jaz tu redno nabavljam in sem čisto zadovoljna tako s cenami kot s ponudbo. 


Odvisno pa, kaj iščeš, če je hrana, ki jo Joan kupuje RES toliko dražja, se verjetno splača nemško stran uporabljat. Ne vem.
Po drugi strani pa - meni ne bi bil problem pristopit k takemu naročilu, če bi to koga "rešilo", samo po drugi strani pa je tako: naročeni paket bi prišel na en naslov, ki je lahko čisto na drugem koncu Slovenije, alora bi morala mojo polovco naročila itak priti iskat k naročniku ali plačat poštnino, da bi mi jo ta preposlal - pa smo spet na istem. Take stvari se splačajo, če naročiš skupaj s kom, ki ti je toliko blizu, da dodatni transport med naročnikoma ne preseže stroška poštnine direkt iz Nemčije, itak. 


Joan, povprašaj še na kakem mačjo-pasjem forumu, morda dobiš rednega "partnerja" , ki ima podobne želje kot ti, pa je blizu tebe, za naročila.

Mojca

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

30. okt 2014 16:02

Zdaj sem šla gledat razmerje v ceni za pasjo hrano, ki jo trenutno kupujem na slovenskem zoohitu in nemškem zooplusu. Pri nas je enako pakiranje (13 kg) točno 8€ cenejše! Poštnina pa itak zastonj, ker je dražje od 39€.

Očitno se cene stalno spreminjajo, prilagajajo, kaj vem. Vsi artikli pa definitivno niso dražji pri nas.

Torej je treba res od izdelka do izdelka primerjat, kaj se sploh splača kupovat na tujih zoohitih oz. zooplusih 

Mojca

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

30. okt 2014 20:18

Pa hvala, sem se spomnila, da je treba še našemu tigru praskalnik naročiti. Je že na pošti, tudi najcenejši na .si strani, drugače je to ista trgovina, samo za vsak trg ima malo drugačne cene, ker ko plačaš preko paypala, dobiš potrditev z nemške strani.

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti