Skupinski spletni nakup hrane za živali

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

17. nov 2014 3:09

Riddle je napisal/a:

Vprašanje za tiste, ki ste naročali hrano za živali preko slovenske spletne strani zoohit.si. Navajena sem naročanja preko spleta in plačevanja po povzetju. Torej, prevzamem, plačam in je to to. Ta spletna stran te opcije nima, plačevala s kartico ne bi, sem pa našla podatke za predplačilo. Bi bil nekdo z iskušnjami tako prijazen, da mi razloži, kako ta zadeva deluje? 



Lp od R.


Vedno plačam tako.Nikoli nisem imela nobene težave s plačilom - sploh, ker ima slovenska izpostava bančni račun tukaj in lahko izvršiš plačilo direktno na njihov TRR, brez "paypal" posredovanja ali česa podobnega 

Preprosto je, ko oddaš naročilo, ti na mail pošljejo predračun z vsemi podatki. Nakažeš znesek, ko v zoohitu dobijo potrdilo, da je znesek na njihovem računu, so izdelki odpremljeni iz skladišča in čez nekaj dni že pri tebi.

 

Mojca

Riddle  

član od: 15.1.2009

sporočila: 418

17. nov 2014 6:47

Najlepša hvala za pojasnilo, mamaF 

Lp od R.

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

17. nov 2014 7:58

No, naše mače je očitno "by the book", praskalnik je takoj osvojil, ko je sam, gre spat v svojo košaro, ko smo pa doma, takrat pa niti pod razno, včeraj je v pričakovanju večerje čisto omagal.

Loni Makaroni

Riddle  

član od: 15.1.2009

sporočila: 418

19. nov 2014 11:44

Da poročam. V ponedeljek sem naročila hrano za svojega štirinožnega člana družine in isto dopoldne plačala položnico. Pravkar sem dobila paket, dostavljen na domači prag, kar je zame zelo pomembno, saj sem švohne sorte in mi je 16,5 kg težko nosit po stopnicah. Zelo sem zadovoljna in hkrati hvaležna vam, mamaF, saj sem se ravno zaradi vašega komentarja opogumila in naročila. Hvala!

Lp od R.

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

19. nov 2014 23:39

Riddle je napisal/a:

Da poročam. V ponedeljek sem naročila hrano za svojega štirinožnega člana družine in isto dopoldne plačala položnico. Pravkar sem dobila paket, dostavljen na domači prag, kar je zame zelo pomembno, saj sem švohne sorte in mi je 16,5 kg težko nosit po stopnicah. Zelo sem zadovoljna in hkrati hvaležna vam, mamaF, saj sem se ravno zaradi vašega komentarja opogumila in naročila. Hvala!



Lp od R.

Riddle, me zelo veseli, da si zadovoljna in lepo te prosim da tudi ti mene tikaš - kot forumsko kolegico

Res je, tale dostava do vrat je tudi meni zelo ljuba, saj zaradi pogoste celodnevne odsotnosti našega avta (z možem vred, hehe), nimam veliko priložnosti za vožnjo do najbližjih, 30 km oddaljenih "zoo" trgovin in mi je tako najbolj kamot kupovati kar prek spleta. In tudi jaz sem take postave, da je vreča pasjih briketov kar zalogaj zame in sem zelo vesela prijazne pomoči dostavljalcev, ki mi paket prinesejo v hišo.  

 

Za dobro voljo za konec dneva pa dodajam sliko mojega pasjega prijatelja, ki je takole šokiran debelo gledal "čudo prečudno", nikoli videno

Tale goveja kost, ki je nekako toplotno obdelana, da nič ne smrdi, pa je darilo prijateljice, malo za hec in malo za res. Pes jo bo seveda lahko zgolj obglodaval in si čistil zobe, je bolj "igrača" kot kaj drugega.

"Kaaaaaj, a se hecate? To da je kost?"

 

"Hmmmm, diši lepo, izgleda, da je res prava!"

Mojca

Riddle  

član od: 15.1.2009

sporočila: 418

20. nov 2014 6:53

Evo, štartam s tikanjem hehe 

 

MamaF, se vidi, da je tvoj kosmatinček zelo zadovoljen z orjaško kostjo hehe Moj mali štirinožni je v žakelj briketov zlezel, čim sem ga odprla, da bi ga pretresla v škatlo za hrambo (imam ono od Eukanube, ogromno roza pošast, ki pride še kako prav). Presenetil pa me je še e-mail od trgovine, v katerem so mi poslali 10 procentni popust za naslednji nakup. Ne moreš verjet :D 

Da bojo le naši kosmatki veseli in zadovoljni :D

 

Lp od R.

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

20. nov 2014 7:28

Odkar sem pred leti odkrila možnost nabave preko spleta, vedno nakupujem na ta način, ne samo hrano, tudi ostale pripomočke, je znatno ceneje, kot v ZOO-prodajalnah.  12 kg vreča hrane, ki jo nabavljam za našega psa, je stala v prodajalni nekaj čez 60 €, tukaj dobim za 78 € dve pa še kako darilce po izboru zraven, ko se nabere dovolj bonusa. Nazadnje sem izbrala vrečke za pasje kakce in zanimivo, te njihove so odišavljene . (Pa ne vem, kaj mi bolj smrdi, vrečka ali kakec. )

Cila

Riddle  

član od: 15.1.2009

sporočila: 418

20. nov 2014 8:04

Lp od R.

ATNES  

član od: 25.3.2008

sporočila: 198

15. dec 2014 15:54

Pozdravljeni!

Naj še tukaj poiskusim popravit storjeno napako. Preko spleta smo naročili pasjo hrano Acana piščanec in burbank krompir 13kg, ki pa vsebuje žito, naša pasja bejba pa ima alergijo na žito. Takoj ko sem zagledala 'žakl', sem vedela da je prispel napačen-po naši krivdi. Menjava ni bila mogoča, ker je bil dragi proti temu. Nasprotoval je že samemu spletnemu nakupu. Cena je 40eur. Če ste iz oklice Celja, vam hrano dostavim, da se izognemo poštnini.

Več o tej hrani pa na linku:

http://www.hov-hov.si/index.php/S-PERUTNINO/

 

ATNES

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti