Skupinski spletni nakup hrane za živali

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12635

4. nov 2014 12:17

Mojca

mopsika

Nina92  

član od: 16.12.2009

sporočila: 53

4. nov 2014 12:31

Tako sem vesela, da sem odprla tole temo. Strani Zoohit do zdaj nisem poznala, ampak sem prepričana, da bom od zdaj naprej hrano kar od tam naročala, ker se res konkretno pozna pri cenah!

Nina92

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

4. nov 2014 12:53

Lej MamaF,kot da sta najini muci v žlahti...malo "pitirasta" mačka..letos mi tu ležala,lani pa med rožami an verandi..zgleda da je ljubiteljica rož.

 

 

Vrtejbenka

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

4. nov 2014 14:05

@NIna92, super, da je še kdo našel kaj koristnega v tej temi. Ja, tista stran je res super, izbire kolikor hočeš, dostava redna, plačevanje preprosto.

 

@Vrtejbenka
Hahaha, no tu je odgovor na vprašanje vsakega mačjeljubca: "zakaj za vraga kupujem že mačje posteljice, praskalnike in podobno šaro"Ena moja znanka je na balkon naštimala cvetlično korito, v katero je nasadila navadno ostro travo, da bi jo mačke hodile tja grickat. Na koncu je morala dodati še dve taki koriti, ker so se sicer trije mački dobesedno grebli, kdo bo prvi zasedel tisto "bio-eko-fensi mačjo travnato posteljo"
Face so, tile naše mačji kompanjoni, zanje ni pravil

Veliko veselja s kosmatimi tačkami želim vsem in lep dan še naprej

PS. Košarica na sliki stoji v kotu moje pisalne mize in je bila namenjena odlaganju raznih papirjev. Ni treba pojasnjevati, da sem popustila, ane in da je zdaj v njej namesto papirjev največkrat tale "potica"

 



Mojca

Sporočilo je spremenil(a) mamaF dne 04.nov 2014 14:06

Sandra_a  

član od: 6.12.2010

sporočila: 447

4. nov 2014 14:27

Tudi jaz sem se že nehala ubadati s kupovanjem košar/postelj/blazin za mačke... Ker to potem sameva in gre čez čas na podstrešje ker 'mogoče bomo pa kdaj imeli normalno mačko, ki bo spala v svoji košari' ...

Do takrat pa:

- police, ki so v tistem trenutku služile kot odlagališče za vse možno, ker smo imeli pleskarje pri hiši, so res udobna postelja...

 

- kje je bolj udobno kot v vrečki od Miklavža...

 

-tudi na nočni omarici je super, tako prostorno in mehko...

 

- na okenskih policah že nekaj časa ne brišemo več prah, ker ga ni treba

 

- in seveda kavč, kot pravi moški, z dalinjcem

Sandra_a

Riddle  

član od: 15.1.2009

sporočila: 418

6. nov 2014 15:28

Vprašanje za tiste, ki ste naročali hrano za živali preko slovenske spletne strani zoohit.si. Navajena sem naročanja preko spleta in plačevanja po povzetju. Torej, prevzamem, plačam in je to to. Ta spletna stran te opcije nima, plačevala s kartico ne bi, sem pa našla podatke za predplačilo. Bi bil nekdo z iskušnjami tako prijazen, da mi razloži, kako ta zadeva deluje? 

Lp od R.

Joan  

član od: 12.12.2006

sporočila: 153

6. nov 2014 18:01

Domnevam da dobiš TRR, znesek in sklic, pa plačaš kot navadno položnico...

Joan

SMARTY1  

član od: 26.2.2014

sporočila: 2750

6. nov 2014 18:03

Riddle, tako je kot je Joan opisala.

Dobiš predračun za naročilo, ga plačaš, in potem ti pošljejo kar si naročila.

SMARTY1

Riddle  

član od: 15.1.2009

sporočila: 418

6. nov 2014 18:16

Hvala, punci, super sta :D Se mi je zdelo, da bo neki podobnega, pa nisem bila sigurna 

Lp od R.

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2342

16. nov 2014 2:36

Za spanje naš muc najraje uporabi čisto sveže oprano perilo, ki čaka na likanje. Seveda, če mu uspe priti do njega. Poskusila sem, kako mu je všeč baldrijan. Par kapljic sem kanila na papirnato brisačko in mu jo dala predenj. Komaj sem mu jo iztrgala, tako jo je cefral! Nasvet deluje!

Katrca11

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti