Nutella

aana  

član od: 7.10.2014

sporočila: 6

tema odprta - 7. okt 2014 12:48 | ogledi: 12.554 | odgovori: 75

Pozdravljeni!

Nekje sem zasledila, da se da dobiti veliko (5kg)  nutello s svojim napisom. Npr. da piše na nutelli ime osebe z isimi črkami kot original nutella. Upam, da razumete kaj mislim. Veste mogoče kje bi se dalo to dobiti?

Zaniima me pa tudi, če je možno kje dobiti ogromnoo vrečo čokolinota?

 

Lp

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

7. okt 2014 13:23

O Nutelli ne vem nič, vem pa, da se da velika vreča Čokolina (mislim, da je okoli 5kg) dobiti v trgovini Metro na Hrvaškem. Ampak se mi zdi, da za nakup v Metroju rabiš neko kartico.

lp

cervus

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

7. okt 2014 19:25

In kako naj oseba, ki je dobila pet kil nutelle, razume to sporočilo? Ker pet kil v nekem reklamnem učinku na stalaži je ena stvar, imeti to grozljivko doma, je pa druga. Koliko časa se pa potrebuje, da se to porabi? Koliko kil se človek vmes zredi? Pri katerem nivoju porabe se ti materija že fino zagravža in ti nutella že pri nosu ven leze, pa je še kar ni? Kako in s čim se, če se kdaj do tja pride, porabi tisto na dnu, ne da bi si pri tem nazarensko umazal roke? Hočem reči, tu tisto dialektično pravilo, da več kvanitete da eno čisto drugačno kvaliteto, pride salamensko do izraza.

Vendelina jr.

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

7. okt 2014 19:29

Heh, imam odgovor na vsako tvoje vprašanje vendelina :D in niso težki :D

aana, jaz sem dobila le nalepke z imenom, v italiji so bile enkrat na polici poleg nutelle. Nisem vedela da so za na pikser, moja nalepka je na mapi z računi :D

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

7. okt 2014 20:08

Ja, Vendy, jaz Ti tudi lahko brez problema odgovorim na vprašanja :D Edino zoprno je, da sedaj pakirajo v plastiko, včasih so v steklene kozarce, ki jih še sedaj uporabljam za shranjevanje razne robe, predvsem riža in makaronov

Drejček

aana  

član od: 7.10.2014

sporočila: 6

8. okt 2014 22:59

Ja mislim da nas je veliko raksnik, ki znamo odgovorit na zvoja vprasanja vendelina

Drugace pa potrebujem to za darilo, ker pac bekateri obozujejo nutello in cokolinota :)

Tako da bi rada dobila  nekaj od tega v vecjem pakiranju ;)

 

 

 

aana

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

9. okt 2014 6:49

Vendelina, vse je v kcal in/kcal out... Pa naj tistemu, kateri je fan, TEKNE in upam da bo vesel teh pakung! Wiii

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

aana  

član od: 7.10.2014

sporočila: 6

9. okt 2014 16:51

Bo vesel teh pakung,  ce jih bo dobil oz. ce jih bom nasla kje :)

aana

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

9. okt 2014 17:00

Poizkusi Kompas Shop-pe - bivši Duty Free na mejah

Drejček

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

9. okt 2014 17:10

Mislim, da sem tako ogromno nutello res videla v duty-freeju na enem od letališč.

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti