Magnetki s potovanj

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

7. okt 2014 15:46

Cila, pot od bolezni na jetrih do srčnega vzpodbujevalnika je precej vijugasta. Sicer pa - oprosti, no, ampak kaj pa počneš s hladilnikom, da imaš magnetke na njem manj kot 3 cm daleč od srčnega vzpodbujevalnika? Me zanima čisto tehnična izvedba. Tisti, ki je ta članek spravil v javnost, je bral zelo poprek in zelo na pol. Sploh pa ni kaj dosti razumel.

Sonja

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

7. okt 2014 19:01

marrja, nisi ravno zastopla ane?

Men so ti magnetki čisto luštkani in jih tudi prinesem naši mami, če je kakšen lep pa še sebi :D Edino tiste neosebne note ne razumem. To da ga pobereš kar od nekoga je podobno kot bi ga vzel na ebayu

Sporočilo je spremenil(a) bannanna dne 07.okt 2014 19:03

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

8. okt 2014 6:03

limnol je napisal/a:

Cila, pot od bolezni na jetrih do srčnega vzpodbujevalnika je precej vijugasta. Sicer pa - oprosti, no, ampak kaj pa počneš s hladilnikom, da imaš magnetke na njem manj kot 3 cm daleč od srčnega vzpodbujevalnika? Me zanima čisto tehnična izvedba. Tisti, ki je ta članek spravil v javnost, je bral zelo poprek in zelo na pol. Sploh pa ni kaj dosti razumel.


Sonja

Brišeš prah .

Cila

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

8. okt 2014 8:13

Za brsanje prahu je dovolj krpa v roki, ni treba, da s celim telesom drgneš po njem.

Sonja

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

8. okt 2014 8:21

Bannana, se strinjam. Meni pomeni nekaj samo tisti, ki sem ga sama kupila tam, kjer sem bila.

Sicer pa, vsak po svoje, vse je prav, a ne?

marjja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti