Modelčki za piškote

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

1. dec 2015 15:43

Draga limnol

sploh ne gre za neko javno bičanje, ker to, kam je pošta bila poslana, veva samo jaz in naša poštarca...

sem pa pričakovala, da bo po zasebni pošti bila poslana beseda HVALA... Utopija, tudi tega danes več ne zmoremo... želimo pa si cel svet spreminjati 

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

1. dec 2015 20:27

Kar vesta dva, ve pol sveta, .....................so rekli včasih.

rimljanka

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

1. dec 2015 20:42

Fej in fuj. Pa če nesrečnica slučajno ni dobila paketka v ponedeljek, ampak šele danes, in ga do enih ni odprla, ker je bila v šoli ali službi - bo zanesljivo dobila na forumu en OPROSTI.  Razen če ta tudi ne gre v kategorijo utopije.

Sonja

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

1. dec 2015 21:40

rimljanka je napisal/a:

Kar vesta dva, ve pol sveta, .....................so rekli včasih.



rimljanka

Pravkar sem prišla iz ene super rekreacije med dobrimi ljudmi, nasmejana, pozitivno nastrojena in vesela, da se je rimljanka spotaknila ob moj zapis... ja ja, včasih so rekli: Kar dve vesta, ve pol sveta.... mi je všeč, da so danes drugačni cajti, da kokodakajo kokoške, ki so že dolgoooooo bile tiho in da nas je še toliko, ki se ne prepustimo.

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

1. dec 2015 21:47

limnol je napisal/a:

Fej in fuj. Pa če nesrečnica slučajno ni dobila paketka v ponedeljek, ampak šele danes, in ga do enih ni odprla, ker je bila v šoli ali službi - bo zanesljivo dobila na forumu en OPROSTI.  Razen če ta tudi ne gre v kategorijo utopije.



Sonja

limnol, boljš bi bilo,da napišeš: na bruhanje mi gre...meni tudi...

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

1. dec 2015 23:00

Kako je že rekel Martin Krpan? "Ni grjega na tem svetu kakor to, če se kaj da, potlej pa očita!" Pa - slišim, da Martin tudi pri nas ni več tolko v čislih, kot včasih - je bil kontrabantar in davkov tudi ni plačeval - .

lp

cervus

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

2. dec 2015 19:02

Vsul se je plaz in obiranje nekih kosti in to ravno od članic, ki vedno najdejo napake pri vseh vejicah in pikah, ki vedno na veliko povdarjajo besedi HVALA in PROSIM... meni osebno je to tako dvolično...Martin Krpan je zgodbica iz mojega otroštva, je zgodbica enega korenjaka, ki je imel dovolj moči ni pa imel podpore svoje kobilice...

Da se vrnem nazaj na modelčke, sem danes delala eno probo, slikic ni, ker mi spet ni ratalo....

Bom letos spet ponavljala: bajadera kocke, rum kroglice, breskvice, razpokančki, moja potratna potica

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

anibas  

član od: 21.12.2006

sporočila: 497

2. dec 2015 20:16

babka1951 je napisal/a:

Vsul se je plaz in obiranje nekih kosti in to ravno od članic, ki vedno najdejo napake pri vseh vejicah in pikah, ki vedno na veliko povdarjajo besedi HVALA in PROSIM... meni osebno je to tako dvolično...Martin Krpan je zgodbica iz mojega otroštva, je zgodbica enega korenjaka, ki je imel dovolj moči ni pa imel podpore svoje kobilice...

Da se vrnem nazaj na modelčke, sem danes delala eno probo, slikic ni, ker mi spet ni ratalo....

Bom letos spet ponavljala: bajadera kocke, rum kroglice, breskvice, razpokančki, moja potratna potica



"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

anibas

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

2. dec 2015 22:25

babka1951 je napisal/a:

Martin Krpan je zgodbica iz mojega otroštva, je zgodbica enega korenjaka, ki je imel dovolj moči ni pa imel podpore svoje kobilice...

 


"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

No, babka1951, ta je pa bosa - citiram: Cesar, ko to sliši, urno pošlje na Vrh po Krpanovo kobilico. Ko jo pripeljejo na Dunaj, Krpan reče: "Zdaj pa le vkup dunajski junaki, kjer vsa je še kaj! Moje kobilice, kakor je videti slaba, vendar nihče ne potegne do praga, nikar že cez prag!"

Skušali so jahači in konjarji in vsi tisti, ki so učeni, kako velja v strah prijeti konja, bodisi hud ali pa krotak, pa kobilice ni nihče premaknil z mesta; vsakega je vrgla na gnojno gomilo. "Bes te lopi!" reče eden in drug. "Majhno kljuse, velika moč!" (konec citata).

Ja, je že tako, besede so eno, dejanja pa drugo.

lp

cervus

limonca26  

član od: 23.7.2006

sporočila: 304

3. dec 2015 7:12

Kako vam uspe tako prijetno temo o modelčkih spraviti na kriva pota?

Vsem želim uspešno peko z modelčki ali brez njih!!

limonca26

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti