Industrijska konoplja

Lejla13  

član od: 21.1.2008

sporočila: 390

9. avg 2017 15:04

proxima je napisal/a:

Akhm, ne vem, koliko policaji berejo kulinariko, ampak na tvojem mestu takih stvari vseeno vsaj do pogojne legalizacije ne bi razglašala tako javno...

lp, proxima

 

 

Sin je prebolel raka (močno upam, da res) in će me zaradi ene sadike zaprejo, pa naj me.

 

 

 

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

9. avg 2017 17:01

V tem primeru poleg/namesto konoplje prej priporočam sladki pelin v vseh možnih oblikah.

~Two things define you. Your patience when you have nothing, and your attitude when you have everything.~

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

10. avg 2017 14:17

Lejla13, upam, da vam gre zdravstveno na bolje.

Ampak hkrati ti svetujem, da slediš namigu od proxime. Ker je tako, da se vedno lažje najde nekoga s petimi sadikami kot pa koga drugega. In takrat ti izgovor, da drugi počnejo še kaj drugega in kako oblast vedno udari na reveža, ne bo posebej pomagal.

Vendelina jr.

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

10. avg 2017 14:19

Mygrace je napisal/a:

 

Zmaga tisti, ki se infiltrira v nasprotnikove mozgancke, simpl

 To na en svojevrsten način pojasnjuje kar nekaj tvojih zapisov.

Vendelina jr.

Mygrace

sporočila: 6506

10. avg 2017 17:58

Vecno hrepenenje po utopiji. Skoda casa. Oziroma cudoviti balast za boljse prebavljanje zivljenja. No, od tu naprej bi se nekateri lahko sele zaceli pogovarjati

Tvoje bogastvo so tvoja custva. Zato jih cuvaj in brani z vojsko razuma.

 

Mygrace

Sporočilo je spremenil(a) Mygrace dne 10. avg 2017 19:18

lukapo  

član od: 25.4.2017

sporočila: 5

27. avg 2018 20:02

Res je najbolje takšne stvari obdržati zase, četudi imamo svoje mnenje o dobrohotnosti konoplje in njenih dobrih učinkih na naše bližnje. Četudi ti preživljajo raka ali pa trpijo za kronično bolečino in si s pomočjo konoplje lajšajo in lepšajo svet. Bral sem že novice, ko je človek stvari vzel v svoje roke in na  vrtu posadil nekaj sadik ter zdravil družino - hop so po njem skočili policaji in ga ovadili.


Glede legalnih nadomestkov, ki niso psihoaktivni pa se je dobro najprej pozanimati. Priporočam informativni vodič, ki je spisan z uporabniki v mislih. Celostno obdela temo CBD olja, na strani pa so še ostali vodiči - o konopljini smoli in konopljinem čaju. Povezava do vodiča: https://konopljazdravi.si/cbd-olje/cbd-olje-uporaba/

lukapo

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti