Obroč za rezanje biskvita

piet  

član od: 2.10.2008

sporočila: 65

23. sep 2014 11:02

Vendelina jr. je napisal/a:

Tej-a, si čisto lepo razumela, da malo najedaš z vprašanjem o enem in istem na več topicih. V tvoje dobro upam, da si tako neodločna samo pri cukrpekrstvu in da je, ko je res treba - recimo v življenju, službi in podobnih postranskih stvareh v življenju - tebe ena sama odločnost in da si textbook od izdelanega mnenja. Ker, če nisi, boš težko hodila skozi življenje, ker takega, ki za vse potrebuje n potrditev in detajlirana navodila za vse živo, ljduje po navadi ne spoštujejo preveč in ko tudi v službi se takim ne godi dobro. Oziroma, takšni, ki brez navodil nekoga drugega ne zmorejo veliko, so hitro na seznamu presežnih.

Tko je shvatio, shvato je.

My work here is done.

Zna biti, da bo uletelo še nekaj prispevkov občutljivih rožic, ki so malo kratke v razumevanju paralel..



Vendelina jr.

Vendelina, saj se strinjam s tabo, vendar ali misliš, da si ji s svojim odgovorom pomagala (pa seveda te ne sprašujem o rezanju, saj se razumeva)?

piet

tej_a  

član od: 10.10.2005

sporočila: 362

6. okt 2014 9:41

Hvala vsem za odgovore. Kupila pa sem en dol dolg nož, s katerim pa sem zelo zadovoljna. Nož je pa nazobčan.

tej_a

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti