Amway čistilo

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

tema odprta - 15. sep 2014 11:25 | ogledi: 5.552 | odgovori: 4

Prosim za pomoč.

Moj mama je našla založeno čistilo od tega proizvajalca-na sliki je pipa piše L.O.C. concentrate.

Če je kdo med vami to nekoč kupoval ali prodajal-ga prosim da mi pove zakaj se čistilo uporablja.

Zadaj so kao ena navodila, ne vem v katerem jeziku in jih ne morem prevesti.

Hvala za pomoč

syu

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12641

15. sep 2014 12:49

Pozdravljena,Syu ,jaz se zelo dobro spomnim tega čistila,ker sem ga uporabljala,vendar je tega že dolgo,sigurno kakšnih 20 let. Če me spomin ne vara,sem to čistilo uporabljala za čiščenje vsega,seveda v razmerju z vodo. To čistilo je bilo super,mislim da je bila znamka Amway,ali nekaj podobnega. sSem našla,sem imela prav.:

https://www.amway.si/product/0001,l.o.c.%E2%84%A2_

 

Zgleda,da je še vedno na tržišču.

 

mopsika

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

15. sep 2014 12:56

Na eni od etiket piše:

TEKOČE ORGANSKO ČISTILO; je večnamensko, varčno in primerno za večino čistilnih potreb, odstrani najtrdovratnejšo umazanijo, za občutljive tkanine, je biološko razgradljiv, prijeten za roke

5-10 ml na 1 l vode 

Spodaj so še navodila za čiščenje: tla, lesene površine, stene, gospodinjski pripomočki, plastične površine; s tkanin odtrani čokolado, črnilo, ličilo za ustnice, kremo za čevlje, maščobo..

Čistilo ne sme priti v stik z očmi. Hranimo ga na varnem pred otroki. Roke po uporabi temeljito izperemo.

 

pirnica

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

15. sep 2014 20:29

Hvala punce.

Morda katera od vaju pozna tudi ZOOM? Za kaj se pa ta uporablja?

syu

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecsijasaja
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti