Brezplačni poštni predal - ne nasedajte!

neznan uporabnik

tema odprta - 7. apr 2004 10:31 | ogledi: 2.306 | odgovori: 6

Ne spada ravno med te teme a nisem vedel kam bi dal drugače. Kar nekaj ljudi me je že spraševalo kje naj si odprejo poštni predal da bi jim poslal recepte ali kaj podobnega.

http://www.mail386.com

Tale naslov je več kot dober sam gostujem že dolgo časa. Je siguren in hiter mail in omogoča pošiljanje večjih zadev.

Med drugim imate 15MB prostora in izbiro več aliasov npr: lojze@dolenjska.com ali podobna imena.

Probajte sam imam kar nekaj idej a mi je @afnegunca.com naljubsi

Ales Belic

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

7. apr 2004 15:25

Aleš, hvala! Mi bo prišlo še kako prav... lp, lidka lidka

neznan uporabnik

19. apr 2004 1:22

evo po 2 tednih testiranja sem prisel do zakljucka da ponja zadeva bistveno vec in boljse delovanje kot email.si Enostavno je mail386.com zakon... Ales Belic

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

19. apr 2004 10:57

Ja, ampak v Netscapeu 4.7 ne dela!!! Tko da, kolikor sem bila navdušena na začetku, sedaj nisem prav nič več. In očitno jih to niti ne zanima, ker sem kontaktirala z administratorji, pa nobenega odgovora... Jih pač ne zanima, ali meni ne dela, to verzijo NS nas pa uporablja kar nekaj ljudi... Pač, silom prilike... lidka

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

20. apr 2004 12:37

Bi jo, pa v nekaterih sluľbah tega ne pustijo!!! In to pomeni silom prilike... Že zdavnaj bi jo downloadala, če bi jo lahko. In v tej službi nas velika večina, če ne skoraj vsi, uporabljamo to vrsto NS. Mi je zelo ľal, ampak ni druge... lp, lidka lidka Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 20. apr 2004 13:06:00

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

7. maj 2004 22:40

Ne nasedajte! Spletna stran SLO-TECH je ugotovila, da gre za zelo sumljivega ponudnika, ki sam sebi piše oglase, varnost vaše pošte pa je vprašljiva, ker podjetje skuša ostati anonimno. Gospod Alf ima zaklenjen uporabniški račun na Kulinarika.net, ker reklamira svojo storitev, poleg tega je identično pismo o tem kako so nekateri hoteli takšen predal kopiral po večih forumih. Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Ebonlass  

član od: 25.8.2002

sporočila: 242

8. maj 2004 12:57

Eden od zastonjskih e-mailov je tudi www.hotmail.com Marjeta Žniderčič

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti