Hlače za hujšanje

kuharica1  

član od: 18.1.2009

sporočila: 70

tema odprta - 30. avg 2014 23:09 | ogledi: 9.730 | odgovori: 22

Ima katera izkušnje z hlačami za hujšanje-Top shop?Hvala za pomoč?

kuharica1

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

31. avg 2014 9:36

Nimam nobenih izkušenj z njimi, ampak ti lahko zagotovim, da če boš v njih migala in manj jedla, boš zagotovo shujšala. No, toliko boš shujšala (z miganjem in manj hrane) tudi brez tistih hlač, ima pa nakup teh hlač eno prednost - denar, ki ga boš zapravila zanje, ne bo prišel v poštev za nakup hrane .

Zdaj pa resno - vsi pripomočki za hujšanje so nateg - hujša se z enim plusom in enim minusom - plus je gibanje, minus hrana.

lp

cervus

spelja  

član od: 22.8.2010

sporočila: 63

31. avg 2014 12:24

Zakaj je vedno treba odgovarjat na tisto kar sploh ni vprašanje. Sej je vsem jasno, da se shujša če se redno telovadi in zmanjša prehrano. In vsi vemo, da ne moreš hlač samo obleči in boš začel hujšat. Ampak mogoče se ob nošenju teh hlač zadeva vsaj malo pospeši, tako kot recimo pri Linei Snelli ko mislim da telovadiš v neki napravi kjer je bolj toplo in zato hitreje izgubljaš centimetre.

 

Zato tudi mene zanima, če ima katera IZKUŠNJE s temi hlačami.

 

Pa lep dan :)

spelja

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

31. avg 2014 12:37

spelja je napisal/a:

Zakaj je vedno treba odgovarjat na tisto kar sploh ni vprašanje.

spelja

Ne boš verjela, ampak zato, ker se nekaterim zdi škoda, da bi kdorkoli denar, ki ga zagotovo ni zaslužil na lahek način, metal skozi okno. In najmanj, kar lahko storimo pri tem je, da ga na to opozorimo. Toliko v vednost.

In me pa res preseneča ugotovitev, da če je toplo, hitreje izgubljaš centimetre. Razlaga???????

lp

cervus

the tina  

član od: 5.10.2013

sporočila: 302

31. avg 2014 12:57

Prekomerno potenje, ki vodi do izgube tekočine v telesu in s tem do kratkoročne iluzije hujšanja?



the tina

Sporočilo je spremenil(a) the tina dne 31. 2014 12:58

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

31. avg 2014 13:54

In celo do pregretja in s tem povezanih hudih zdravstvenih težav, ki so lahko celo življenje ogrožujoče.

No, recimo, to bi že bil razlog, zakaj se nekdo oglasi, četudi njegov zapis ni odgovor na vprašanje, vsej ne direkten. Spelja, saj ti ni treba verjeti. Napisano je za tiste, ki so pripravljeni prebrati tudi drugo plat in razmisliti, ne le one, ki hvali nek izdelek.

Lahko priporočam v branje knjigo: Slaba znanost?

 

rimljanka

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

31. avg 2014 16:24

Tele super hlače sem morala poguglat, nisem nikoli prej slišala zanje. Moje mnenje je tako, da tele hlače delujejo, če se celo življenje držiš diete, ki pride natiskana v priloženi knjigi. 

 

Vanja

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

31. avg 2014 18:15

ojla, tak je s tem: ful se spotiš pod temi hlačami, če malo bolj migaš. Ni treba uteži dvigovat, zmerno gibanje, pa je švicanje tu.

Potem pomaga, če se stuširaš, ker je občutek, kot da si že eni tri dni utopljenec v Blejskem jezeru. Fino je, če se po tem namažeš s kremo, ki stane v vseh večjih marketih cca 10 -12 eur (baje ne smemo reklam delat), italijanska in zelo dobra. Ko se koža malo umiri,je naslednji dan kar dober občutek, o teži ne morem govorit, ker se ne tehtam in nimam tehtnice; če govorimo o predelu med pasom in koleni priznam, da se prične špehec malo premikat. Ni to drastična zadeva, da smo si na jasnem. priporočam pitje 1 l čaja iz petršilja, ki odvaja vodo, dnevno.

Toliko iz izkušenj, ne grajam izdelka, ni slab.  Zavedam pa se, da je vsako telo drugačno in nekdo lahko strada 1 mesec, pa bo imel kilo manj, nekdo drug pa po kak kilogram celo pridobil. Različni smo, ni kaj!

Upam, da sem kaj pomagala.

Titta

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

31. avg 2014 18:23

Ja, s pitjem čaja izgubljaš na teži, ker se izloča tekočina iz telesa, maščobne naslage, katerih odstranitev oziroma zmanjšanje je pa cilj diete,  pa ostajajo. In teh niti hlače ne odpravijo, niti temperatura, ampak vse kaj drugega. 

mamamia

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

31. avg 2014 19:09

Ampak za dober občutek na začetku je vredno naredit vse...pridobiš motivacijo, postaneš samozavesten in to te žene naprej. Katero pot kdo ubere je njegova stvar: če nekomu paše stradanje, naj, če želi vegansko, samo mlečno, samo mesno, hitro dieto...ni pomembno...začetek je tisti, ki začrta pot naprej in da zagon.

Titta

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

31. avg 2014 20:19

Hm, po moje se ob redni uporabi/nošnji teh hlač poveča verjetnost glivic na private parts of a girl.....Potem lahko na topšopu kupiš še produkt za odpravo glivic. In vprašaš na kul.slo, kakšne so izkušnje s tem. Ker že dolgo časa ni bilo nobene špasne teme, pa bi prav prišla. Matr, kaj sem žleht.

 

 

Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti