Poroka v termah dobrna

petpeka  

član od: 14.1.2015

sporočila: 2

14. jan 2015 0:43

Lep pozdrav,

 

zanima me, če katera ve kakšne so približno cene za poroko v Dobrni. Zanima me predvsem koliko bi stal npr. zgoraj navedeni meni + hladni bife? Prav tako me zanima, če kdo ve, koliko pijače (v evrih ;) ) računati približno na enega gosta. Upam, da se vam vprašanja ne zdijo preveč neumna, ampak res nič ne vem glede finančnih izdatkov na poroki in bi bila vsaka pomoč dobrodošla. :)

 

lp

petpeka

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

14. jan 2015 8:47

zanesljivo to vedo v termah Dobrna. Zakaj raje ne pokličeš tja? Okvirne cene vedo, ponudbo ti pa tudi sestavijo zastonj, samo poveš, kakšno hrano in za koliko gostov, pa vse ostalo se tudi zmeniš - glede slaščic in torte in pijače. Saj in ni treba, da potem tam tudi res kaj naročiš, če se ti cena ne zdi v redu.

Sonja

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

14. jan 2015 23:11

Dobrna ima lepo cerkev s čudovitimi stopnicami za dostop. Prav primerne za hojo neveste in ženina.

Prostor za slavje ima nova in popolnoma obnovljena Gostilna Triglav z odlično hrano. Ponovno je odprta dobre mesec, urejena spletna stran. Zraven je tudi Hotel Triglav, kjer je mogoče prenočiti. 

F r i n a

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

15. jan 2015 10:32

Cena je odvisna od tega kaj vse vzameš pri njih. Ali boste imeli hladni bife pred večerjo in narezek za zjutraj, aperitive, penino, torto, pecivo, njihovo ali svoje vino.... Najbolje, da jih prosite za ponudbo in boste točno vedeli. Meni pa pride med 30 in 35 eur, če se še prav spomnim.

Pa srečno.

Lopatka

petpeka  

član od: 14.1.2015

sporočila: 2

15. jan 2015 23:14

Lep pozdrav,

najlepša hvala za odgovore. :) Sem danes prejela cenik, tako da sedaj vem več o okvirnih cenah hrane in pijače. Več bom seveda izvedela še na osebnem pogovoru čez nekaj tednov.

Do takrat pa me še zanima, če morda katera ve, ali je potrebno civilni obred v vili higea plačati? Na spletni strani UE Celje sem prebrala, da spada vila med uradne prostore za sklenitev zakonske zveze, tako da domnevam, da plačilo ni potrebno, a bom kljub temu zelo vesela za kakšen odgovor iz prve roke. :)

 

 

petpeka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

16. jan 2015 6:06

Prva roka je UE Celje. Tam to zanesljivo vedo.

rimljanka

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

19. jan 2015 10:06

V vili obreda ni potrebno plačati, saj se šteje za uradni prostor. Plačati je treba, če se obred izvede zunaj v paviljonu. To pa pride okoli 150 eur. Če je lepo vreme se vsekakor splaca poročiti zunaj :) 

Lopatka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti